Laisvalaikis

Misija – sužadėtuvės

Sužadėtuvės – tai apsisprendimas įsipareigoti ir susituokti su savo mylima moterimi. Tai laikotarpis, skirtas vestuvių planavimui ir pasiruošimui susieti savo gyvenimus santuokos saitais. Sužadėtuvių simbolis – žiedas, turi labai svarbią ir gilią reikšmę. Jis simbolizuoja ištikimybę ir amžinos meilės pažadą. Vyras savo mylimajai dovanoja sužadėtuvių žiedą, norėdamas, kad vieną dieną ji taptų jo žmona.

Renkantis sužadėtuvių žiedą visada kyla dilema, ar žiedą tradiciškai privalo rinkti vyras, ar šį simbolį galima išsirinkti kartu. Tačiau nusprendus rinktis antrąjį variantą, gali būti prarastas pats pasipiršimo netikėtumo ir staigmenos momentas, kai būsimo jaunikio stresas ir jaudulys, belaukiant atsakymo sulaukia ir mylimosios laimės ašarų. Tam, kad ši akimirka būtų dar įspūdingesnė ir įsimintinesnė, apgalvokite kaip galėtumėte originaliai pasipiršti. Gal tai bus jums sentimentus kelianti vieta, gal mylino atlikėjo koncertas ar ekstremali situacija, pvz. skrydis oro balionu. Viskas priklauso tik nuo jūsų fantazijos ir galimybių.

Renkantis sužadėtuvių žiedą, reiktų sužinoti mylimosios piršto apimties dydį, tai galite sužinoti paprašę jos draugės ar artimųjų pagalbos arba slapta apžiūrėję jos papuošalų dėžutę. Sužadėtuvių žiedas, turi būti dailus, atspindintis jūsų mylimosios charakterio savybes ir derėtų prie aprangos stiliaus, pvz. jei jūsų mylimoji yra santūri ir kukli, jai galbūt patiktų klasikinis sužadėtuvių žiedas su deimantu, o jei jūsų išrinktosios asmenybė yra temperamentinga ir ryški, jai galbūt labiau tiktų išraiškingesnio ir įmantresnio dizaino žiedas. Visada galima pagaminti sužadėtuvių žiedą pagal užsakymą, jums tereiks išsirinkti norimas medžiagas ir papasakoti kaip jūs jį įsivaizduojate.
Tokiu būdu, turėsite unikalų sužadėtuvių žiedą, kuris gali turėti tik jums dviems svarbią simboliką ir slaptą reikšmę, pvz. išgraviruotus inicialus ar datą vidinėje žiedo pusėje, dekoro elementus, parinktą brangakmenį ar kitą detalę.