Namams,  Patarimai

Nuomojiesi butą? Kaip pagyvinti interjerą?

Nuosavas nekilnojamas turtas dažnai yra neįkandama svajonė studentui ar jaunai šeimai. Išsinuomoti butą nėra sudėtinga, tačiau kaip svetimuose namuose susikurti jaukius namus, jei vos ne kiekvienas judesys aprašytas nuomos sutartyje? Negalima dažyti sienų, pašalinti esamų baldų, gręžti skylių sienose ir pan. Visgi gerai sutariant su savininkais ir pasitelkus fantaziją galima padaryti kelis pakeitimus, kurie neturės įtakos pačiam butui(nepakenksite sienos, luboms ar grindims), tačiau padės įnešti lašelį jaukumo į gyvenamąją erdvę.

Nudažyk baldus

miegamasis

Jei sienos mirtinai baltos ir kambarys atrodo blankus, tačiau negali dažyti sienų, tuomet nudažyk savo baldus. Jei turi nedidelius baldus, tokius kaip staliukus, spintutes, tuomet pasirink ryškią spalvą ir nudažyk. Taip kambaryje atsiras kontrastas baltoms sienoms ir nebus taip nyku.

Pakeisk užuolaidas

uzuolaidos

Nuo to kas kabo ant langų priklauso kiek kambaryje bus šviesos ir kaip atrodys pats kambarys. Todėl nepagailėk laiko priderinti prie interjero tinkančias naujas užuolaidas ar roletus. Svarbiausia neapkrauk lango, kad kambarys netaptų tamsus.

Naudok pintus krepšius

krepsiai

Pinti krepšiai yra universalūs ir dera prie bet kokio interjero. Tai puiki priemonė netgi dažnai besikraustantiems – tiesiog juose laikomi kasdeininiai daiktai, kuriuos norima turėti po ranka. Atsikraustei, padėjai krepšį su daiktais ir viskas – tu jau įsikūrei.

Įsigyk kilimėlį

kilimeliai

Nedideli kilimėliai suteikia kambariui jaukumo ir šilumos. Taip pat padeda paslėpti grindų nelygumus, dėmes ir gelbėja jei grindys yra šaltos. Tačiau nepersistenk – dideli kilimai užgriozdina, todėl rinkis nedidelį, sakykim kilimėlį svetainėje po stalu ar miegamajame šalia lovos.

Mestelėk porą pagalvėlių

pagalveles

Sena sofa staiga „atjaunėja“ jei ant jos įsikuria kelios modernios pagalvėlės. Gali pasirinkti dydį, teksturą, spalvą – pasirinkimams ribų nėra. Todėl galima sukurti kambaryje bet kokį pasirinktą stilių. Pavyzdžiui suderinus kambaryje pagalvėles, kilimėlį ir užuolaidas, kambarys būtų kaip naujas.

Taigi, netgi butų nuoma nėra baisi, kaip žinai kaip įsikurti. Svarbiausia nebijoti pasiklaiuti fantazija!