Laisvalaikis

Pasimatymas prie suoliuko

Lauko suoliukai papildo mūsų viešą ir privačią erdvę. Neišsivaizduojame parko ar kitos poilsio zonos be suoliukų, čia praeiviai gali atsisėsti, pailsėti, paskaityti knygą arba su draugais pasimatyti.

Kur statomi lauko suoliukai ?

Lauko suoliukai statomi:

Parkuose,

Miesto aikštelėse,

Vaikų darželiuose,

Prie prekybos centrų,

Privačioje lauko teritorijoje,

Kokį pasirinkti lauko suoliuką ?

Suolą galima pasirinkti klasikinio dizaino ir užsisakyti pagal individualų užsakymą, suoluiko norimą modelį, dydį ir medžiagas gamybai, išsirinksit pasitatarę su šios srities specialistais.

Iš ko gaminami suoliukai?

Suolai gaminami iš betono, metalo, plastiko ir medžio.

BETONINIAI SUOLIUKAI pasižymi savo tvirtumu, ilgaamžiškumu ir atsparūs klimato pokyčiams. Betoniniai  suoliukai gaminami iš betono masės arba betonas derinamas su mediena, su plastiku pvz., suolo kraštai daromi iš betono medžiagos, o sėdimai daliai taikoma mediena.  Tokie suoliukai praktiški ir lankytojų mėgstami parkuose ir miesto lauko erdvėse.

METALINIAI SUOLIUKAI gaminami iš metalo, su metalinėmis kojomis, su ketaus kojomis, derinami su mediena. Medinės lentelės montuojamos ant plieninių, ar aliuminio suoliuko kojų. Suoliukai su aliuminio kojomis yra lengvesni, nerūdija, taikomi pajūrio,pliažų zonose.

MEDINIAI SUOLIUKAI – jų gamybai pasirenkama kietesnė mediena. Medinių suolų kojos netūrėtų liestis su žeme, kad neprasidėtų puvimo  procesas, todėl įrengiami betoniniai pamatai. Mediniai suolai ypač mėgstami privačiose teritorijuose ir sodybuose, juos lengva pritaikyti prie namo fasado, o tinkamai prižiūrint, laiku juos impregnuojant, ar perdažant suoliukai nesūpus ir ilgai jums tarnaus.

Visų čia paminėtų suolų ir suoliukų asortimentas platus, prekės gaminamos geros kokybės, kaina pagal galimybę galima derinti, taikomos nuolaidos. Parinkus tinkamus suolus, aplinka taps maloni ir mėgstama besilankančių gyventojų.