paskolos dirbantiems uzsienyje
Finansai,  Įvairūs

Paskolos dirbantiems užsienyje išduodamos gerokai rečiau nei manote

Nėra taip lengva pasiskolinti pinigų kaip galvoja dauguma. Ypač paskolos dirbantiems užsienyje retai išduodamos bankuose ar kredito unijose. Štai, paskolų bendrovėse yra kiek kitokia situacija. Jeigu galvojate apie paskolos ėmimą vartojimo poreikių tenkinimui, tuomet tokį kreditą internetu galbūt bus galima gauti lengviau. Tačiau, nusiteikite, kad paskolų bendrovės nenorės neatsakingai skolinti t.y. jos neduos jums pinigų vos tik paprašysite. Viskas užtruks šiek tiek laiko, nes paprasčiausiai reikės įvertinti jūsų galimybes. Paprastai kalbant, paskolos dirbantiems užsienyje dažnai netgi išduodamos dar sunkiau, nors atrodo viskas turėtų būti priešingai. Tai, kad ribate užsienyje, jums jokių garantijų ir privilegijų nesuteikia. Tai kaip tik gali apsunkinti padėtį.

Daugeliui žmonių, kurie nori gauti paskolą internetu, rekomenduojama iš pradžių paskaičiuoti pajamas ir išlaidas. Turite tiksliai žinoti kokia yra jūsų mėnesio tvarių pajamų suma. Ji apskaičiuojama vedant vidurkį iš paskutinių keturių mėnesių gautų pajamų. Jeigu dirbate trumpiau, turėsime nuliūdinti – jūs negalėsite gauti kredito net jeigu tos pajamos bus didelė. Matote, mokumo vertinimo nuostatais remtis būtina, o juose nurodyta, kad pajamos įvertinamos pagal paskutinius keturi mėnesius. Paskolos dirbantiems užsienyje dažnai neišduodamos dėl to, kad nemaža dalis žmonių užsienyje dirba tik sezoniškai t.y. vasaros periodais ir tiek. To nepakanka.

Paskolos dirbantiems užsienyje neišduodamos ir dėl kitų priežasčių. Pavyzdžiui, jeigu jūs ne tik dirbate, bet ir gyvenate kitoje šalyje, vadinsi paskolos jums išduoti nenorės jokia finansų įstaiga. Matote, dauguma jų kelia reikalavimą, jog klientas būtų nuolatinis Lietuvos gyventojas. Tad, jau vien tai jums sukeltų nemažai rūpesčių bandant skolintis internetu.

Verta žinoti ir tai, kad asmenys, kurie užsienyje dirba tam, kad atidirbtų senas skolas, išvis neturėtų apie skolinimąsi galvoti. Tokiems asmenims niekas paskolų neteikia. Tokios skolos, kurios nėra grąžintos, yra užregistruotos specialiose informacinėse sistemose. Tos skolos bus matomos kreditoriams. Jie, pamatę, kad turite neapmokėtų sąskaitų, tiesiog atsisakys išduoti kreditą remdamiesi tuo, kad jūs esate nepatikimas asmuo. Tad, norint gauti paskolą, reikia būti dar ir švarios reputacijos.