Kelionės

Pigūs skrydžių bilietai ir patarimai keliautojams

Pastaruoju metu vis dažniau girdite, kad internetu yra siūlomi labai pigūs skrydžių bilietai? Iki šiol po įvairias užsienio šalis jūs keliaudavote tik įsigiję kelionių agentūrų siūlomus paketus, todėl kelionės planavimas savo pačių jėgomis jums skamba kaip pernelyg sudėtingas pasirinkimas? Kaip bebūtų, šiandien turime galimybę pasinaudoti internetu, todėl nėra sudėtinga apsilankyti pigių skrydžių paieškos portaluose ir turizmo tematikos tinklalapiuose, kuriuose visuomet yra gausu naudingos informacijos, kurią nesudėtinga pritaikyti tiek planuojant savo būsimas keliones, tiek ir keliaujant po užsienio šalis. Žinoma, kai yra tiek daug informacijos, pradžioje galite jaustis pasimetę, todėl nepamirškite pasinaudoti šiais keliais praktiškais patarimais.

  • Niekuomet nesivadovaukite klaidinga taisykle, kuri teigia, kad kuo mažiau planuoja, tuo lengviau keliaujama. Praktika rodo, kad keliautojai, kurie visiškai jokio dėmesio nėra linkę skirti pasiruošimui būsimai kelionei, dažniausiai kelionės metu susiduria su įvairiais dideliais sunkumais. Visa tai pablogina bendrą kelionės patirtį ir neleidžia lengvai atsipalaiduoti. Būtina suprasti, kad net ir skyrus daug dėmesio būsimos kelionės planavimui, kelionėje vis tiek nutinka vienokių ar kitokių nenumatytų sunkumų, todėl tereikia tik įsivaizduoti, kiek daug jų kyla tuomet, kai keliaujame neplanuodami. Taigi, jei suprasite, kokią didelę įtaką jūsų kelionei turi sistemingas ir apgalvotas planavimas, jūsų atostogos bus daug sklandesnės ir smagesnės.
  • Jei leisitės į pažintinę kelionę ir jos metu norėsite pamatyti ne vieną miestą ar nukakti tolimus atstumus, pagalvokite apie nakvynę skirtingose vietose. Tai yra labai svarbus klausimas, kurį turėtumėte išspręsti iš anksto. Nemaža dalis keliautojų yra linkę išsinuomoti kambarį viešbutyje ir po visų dienos kelionių kas vakarą į jį sugrįžti. Tačiau tai atima labai daug laiko ir pareikalauja didelių papildomų pastangų, jei keliaujama labai daug ir toli. Tik pagalvokite, kiek laiko sugaišite, jei kasdienis sugrįžimas į savo viešbutį jums truktų bent tris ar keturias valandas. Tuo tarpu, jei jūs keisite gyvenamąją vietą, jūsų kelionė taps kur kas sklandesnė ir lengvesnė. Be to, jūs galėsite pamatyti daug daugiau įvairių lankytinų vietų.
  • Keliaudami dalį pinigų turėkite bankų kortelėse, o dalį – grynaisiais. Pastebima, kad šiomis dienomis didelė dalis keliautojų mėgsta visus savo pinigus laikyti bankų kortelėse, manydami, kad nėra jokios priežasties turėti grynuosius ir tokiu būdu save apsunkinti. Tačiau nepaisant to, po kokias užsienio šalis mes keliautume, visuomet galime susidurti su prekybos ar paslaugų vietomis, kuriose mūsų banko kortelė nebus aptarnauta, o tai reiškia, kad mes patirsime didelius nepatogumus ir papildomas išlaidas, jei nuspręsime pinigus išsiimti iš vietinio bankomato. Todėl jei nenorite tokių sunkumų, nepamirškite turėti ir grynųjų.
  • Nekeliaukite be išmaniojo telefono, žemėlapio ir interneto. Tai yra labai svarbūs veiksniai, kurie palengvina kiekvieną mūsų kelionę. Jei iki šiol manėte, kad geriausios atostogos yra būtent tos, kuriose nėra jokių šiuolaikinių technologijų, galime jus patikinti, kad labai klydote. Jei į tolimą užsienio šalį leisitės be išmaniojo telefono, interneto ir žemėlapio, susidūrus su nenumatytomis bėdomis, tapsite labai pažeidžiami ir turėsite pakankamai mažai pasirinkimų.