Namams

Šaldytuvai „Atlant“ yra patirties ir kruopštumo rezultatas

Šaldytuvai – bene svarbiausi buitiniai prietaisai. Be jų neįsivaizduojama jokia virtuvė. Net atostogaujant kur nors kelias dienas be šio prietaiso neapsieinama. Jis nepakeičiamas nei žiemą, nei vasarą.

šaldytuvaiKaip ir kiekvieno prietaiso, šaldytuvo veikimo laikas nėra amžinas. Metai bėga, buitinis prietaisas susidėvi ir nebeatlieka savo funkcijų. Tuomet tenka įsigyti naują. Apstu įvairių gamintojų, skirtingų modelių, nevienodų spalvų ir proporcijų. Ir visada svarbiu kriterijumi išlieka kainos bei kokybės santykis. Tada tampa aišku, kad ne visi parduotuvėje esantys šaldytuvai atitiks poreikius, ne visi bus prieinami finansiškai. Vis dėlto yra vienas gamintojas, kurio produktas ras kelią į jūsų virtuvę. Tai „Atlant“.

Kiekvienas šaldytuvas „Atlant“ yra patirties ir kruopštumo rezultatas. Šaldytuvai gaminami Minske. Gamykla, kurioje jie gimsta, veikia nuo praėjusio amžiaus vidurio, o tai tikrai pakankamas laikas gamybos proceso ištobulinimui bei aukščiausios kokybės produktų sukūrimui. Dabar kiekvienas šaldymo funkciją atliekantis buitinis prietaisas, priklausantis „Atlant“ grupei, drąsiai gali būti vadinamas meistriškumo įrodymu.

Kiekvienas šaldiklis ar šaldytuvas „Atlant“ rodo, kaip kompanijai pavyko pasiekti universalumą. Vartotojai gauna optimaliausiais sprendimais paremtus buitinius prietaisus. Tai galima pasakyti vien atkreipiant dėmesį į dydį ir talpą. Mažiausiai ir daugiausiai maisto bei gėrimų talpinantį šaldytuvą skiria daugiau nei 13 kartų. Taigi, kiekvienas ras labiausiai poreikius tenkinantį variantą. Šaldytuvas „Atlant“ nenuvils nei tų, kurie gyvena vieni ir ieško vėsios vietos porai alaus butelių ir keliems būtiniems maisto produktams, nei tų, kurių šeimoje klega vaikai, kaip žinia, dažniausiai bet ko nevalgantys.

Šaldytuvai pasižymi nevienodu energijos naudojimu. Tai irgi labai aktualus pasirinkimo kriterijus, kadangi kalbama ne apie kokį nors pramogai skirtą prietaisą, o apie visą parą savo funkcijas atliekantį įrenginį, be kurio gyvenimas neįsivaizduojamas. Kai įsigyjamas šaldytuvas Atlant, taupus energijos vartojimas namų šeimininkus teigiama prasme apstulbina. O ir racionaliai mąstantys vokiečiai nesirinktų tokio prietaiso, jei jis būtų neekonomiškas (Vokietija yra viena iš trisdešimt kelių pasaulio šalių, į kurias eksportuojami minimi šaldytuvai).

Šie šaldytuvai – tai geriausių savybių derinys, patenkinantis kiekvieno poreikius. Vartotojai atranda iš pažiūros nesuderinamus dalykus – patrauklią kainą, gražų dizainą, puikų funkcionalumą ir taupumą.