Mada

Ką rengtis einant į pirmą pasimatymą?

suknelėŠiais laikais dažniausiai susipažįstama internetu, o pirmasis pasimatymas būna ir pirmasis gyvas susitikimas, kuris gali nulemti ar bus antrasis susitikimas. Trumpas susibėgimas vakare į jaukią kavinukę atrodo yra neįpareigojantis, tačiau kiekvienai merginai sukelia galvos skausmą: o ką apsirengti? Drabužių spinta atrodo lyg ir pilna, o apsirengti nėra ko – tai tipiška kiekvienos merginos problema, tačiau ją greitai išsprendžia drabuziai internetu – visuomet galima pasipildyti spintą keliais naujais rūbeliais ir aksesuarais, kurie ne tik leis atrodyti gražiai, tačiau ir jaustis puikiai. Tad trumpai apžvelkime, ką reikėtų žinoti apie aprangą einant į pasimatymą.

Nors pasimatymas yra ypatingas įvykis, visgi nereikėtų jo sureikšminti ir persistengti renkantis aprangą. Pirmiausia ji turi būti patogi, t.y. turite jaustis natūraliai ir nesuvaržyta. Jei niekada nevilkite aptemptos trumpos sukneles ar neavite aukštakulnių, geriau jų nesivilkite ir einant į pasimatymą, nes jausitės nejaukiai, visuomet galvosite kaip padėti koją ant grindinio, ar suknelės ilgis vis dar padorus, ar išgėrus kavos pilvukas neatrodo perdidelis ir pan. Pasimatymo metu jūs neturite galvoti ir jaudintis dėl to kaip atrodote, o turite sukoncentruoti dėmesį į priešais esantį vaikiną.

Niekada nesirinkite per mažų drabužių, nesvarbu ar einate į pasimatymą ar dalykinį susitikimą. Vienu dydžiu mažesnis rūbas išryškina tai ką jūs norėtumėte paslėpti. Tad jei turite mylimą palaidinę, tačiau ji jums kiek mažoka, geriau įsigykite naują, nei sprauskitės į ją. Rinkitės rūbus pagal jūsų kūno sudėjimą, taip išvengsite braškančių siūlių ir išsišokusių lašinukų ten kur nereikėtų.

suknelėNors pasimatymas skirtas sužavėti, tačiau nesirinkite itin seksualių ir atvirų drabužių, vyrai pripažįsta, jog apsinuoginusių merginų gali prisižiūrėti pajūryje, o einant į pasimatymą norisi natūralumo ir šiek tiek paslapties. Tad vietoj itin trumpos suknelės rinkitės vidutinio ilgio, iki kelių siekiančią suknelę. Tai klasikinis ilgis, kuris tinka visada. Idealus variantas pasimatymui vėsiam vasaros vakarui – suknelė su švarkeliu. Kavinėje galėsite nusivilkti švarkelį, o pratęsus pasimatymą romantišku pasivaikščiojimu visuomet galėsite užsimesti ant pečių švarkelį. Nors suknelė laikoma romantiškesniu ir paprastesniu apdaru (užsivelki vieną ir daugiau nieko nereikia), tačiau pasimatymui galima pagalvoti ir apie sijono bei palaidinės derinį. Kaip ir svarbus poshstar suknelės ar sijono ilgis, taip pat svarbi ir palaidinės iškirptė. Nesirinkite itin atviros, nes atrodysite lengvabūdė. Jei mėgstamos palaidinės ar suknelės iškirptė yra kiek atviresnė, galite ją pridengti lengvu šalikėliu.

Jei peržvelgus spintos turinį vis dar trūksta idėjų ką rengtis einant į pasimatymą, prisiminkite, jog drabužiai internetu įsigyjami labai greitai ir paprastai, o plati pasiūla visuomet ne tik leis rasti ko norite, tačiau ir įkvėps, rasite idėjų, patarimų kaip suderinti drabužius bei aksesuarus.