Įvairūs,  Laisvalaikis

Salės nuoma: pasirinkimo kriterijai

sodybaOrganizuojate šventę ir ieškote visus jūsų lūkesčius atitinkančios salės? Tuomet skirkite laiko konkurentų įvertinimui ir atsisakykite pirmo pasitaikiusio varianto – greičiausiai pageidaujate ne tik keturių sienų, bet ir malonaus vaizdo pro langą, mandagaus aptarnavimo bei erdvės šokiams? Salių nuomos pasiūla yra gana didelė, todėl nebijokite įvertinti kelių variantų. Tiesa, ilgai delsti taip pat nereikėtų, ypač jei salės pageidaujate vasaros metu ar didžiųjų švenčių maratono dienomis. Siekdami išvengti bet kokių galimų nesusipratimų, pageidaujamą salę rezervuokite kiek įmanoma anksčiau.

Tiek didmiestyje teikiamos nuomos paslaugos, tiek salių nuoma Panevėžyje ar kitame mažesniame miestelyje yra apibrėžiamos keliais pagrindiniais kriterijais, t. y. pasirinktoje vietoje jūs turite jaustis laisvai, turite mėgautis profesionaliu aptarnavimu ir džiaugtis statinio interjero bei eksterjero subtilybėmis. Ieškodami palankiausio varianto, visų pirma turite žinoti svečių skaičių – mažoje salėje jausitės nepatogiai, nuolatos trinsitės vienas į kitą ir negalėsite šokti, o itin didelėje patalpoje jausitės niūriai, būsite pernelyg nutolę vienas nuo kito, be to, tuščia erdvė atrodys kiek bauginančiai. Negalima pamiršti ir praktinės pusės – paprastai didesnio ploto salės nuomos kaina yra kur kas didesnė už toje pačioje erdvėje įkurtos mažesnės salės.

Kitas svarbus aspektas – vieta, kurioje nuomojama salė. Jei švenčiate įsimintiną šventę, pvz., vestuves ar krikštynas, greičiausiai nenorėsite, kad jums trukdytų pašaliniai asmenys, todėl rekomenduojame rinktis užmiestyje esančias patalpas, įkurtas tolėliau nuo judriųjų gatvių. Nepamirškite paklausti, ar nuomojamame pastate yra kelios salės, t. y. ar pasirinktą dieną nebus švenčiamos kelios šventės. Jei švenčiate mažiau svarbią dieną ar tiesiog sumanėte susitikti su senais gerais draugais, galite rinktis salę, esančią pačiame miesto centre – čia bus patogu atvykti, jausitės neįpareigoti ir nesuvaržyti.

Salės pasirinkimo kriterijai paremti ir nakvynės vietų skaičiumi, ypač jei šventėje dalyvaus daugiau svečių. Apie tai privalote pagalvoti ir tuo atveju, jei jus tenkina salių nuoma Panevėžyje, tačiau didžioji dalis svečių atkeliauja iš Vilniaus ar kito tolimo miesto. Jei nakvynei skiriate prioritetą, paprašykite nuomos paslaugas teikiančių asmenų aprodyti miegamuosius, įsitikinkite, kad šie atitinka jūsų lūkesčius.

Nepamirškite pasidomėti maitinimo sąlygomis. Žinoma, užsisakę pageidaujamą salę, maistu ir gėrimais galite pasirūpinti savarankiškai, tačiau kur kas paprastesnis variantas – pasinaudoti maitinimo paslaugomis, kurias siūlo salės savininkas. Pasidomėkite, kokie karštieji patiekalai bus pateikti. Paprastai klientams leidžiama rinktis iš kelių meniu variantų. Atsakingai suderinkite smulkmenas, t. y. įsitikinkite, kad ryte svečiams bus pateikta kava, o visą vakarą stalą puoš gardūs užkandžiai, saldieji skanėstai ir vaisiai. Rekomenduojama susipažinti su aptarnaujamu personalu – įsitikinkite, kad tai draugiški, malonūs ir atsakingi žmonės, kurie padės sukurti nepamirštamą šventę.

Paskutinis aspektas, į kurį privalote atsižvelgti, yra kaina. Objektyviai įvertinkite jums siūlomų paslaugų komplektą, salės būklę, vaizdą už lango, aptarnaujamo personalo mandagumo lygį ir nuomos kainą. Jei salė atitinka visus jūsų išsikeltus kriterijus, nebijokite palikti ir didesnės sumos – juk už tai gausite svajonių šventę, tačiau jei jums atrodo, kad siūloma kaina neatitinka paslaugų kokybės, apsvarstykite patrauklesnius konkurentų pasiūlymus.