Grožis

Nuostabiai atrodančių plaukų priežiūra

Tinkama plauku prieziuraGražių plaukų priežiūros paslaptys visais laikais domino daugelį žmonių, o ypač moteriškosios lyties atstoves. Moters grožis labai priklauso nuo to, kaip atrodo jos plaukai. Moterys, kurios turi sveikus ir vešlius plaukus, labiau pasitiki savimi ir labiau save vertina. Todėl kiekvienai moteriai, kuri rūpinasi savo išore, labai svarbu užtikrinti, kad nepriekaištinga plauku prieziura sumažintų jų slinkimo riziką.

Jei norite stulbinančiai atrodančių plaukų:

Aukštos kokybės ir patikimų gamintojų šampūnas. Pirmasis žingsnis, norint turėti sveikus plaukus, yra plaukams pritaikyto ir efektyviai veikiančio šampūno pasirinkimas. Turėtumėte pasirinkti kuo natūralesnes ir sveikesnes priemones, kadangi jos yra švelnesnės ir sudarytos iš sveikų ir žalos nedarančių ingredientų. Žinomi gamintojai pasitelkia naujausias technologijas ir ištobulintas formules, todėl jų gaminami šampūnai saugo plaukus nuo slinkimo, pleiskanų ir išsausėjimo.

Be to, plaukų priežiūra neturėtų būti paremta daugkartiniu šampūno naudojimu. Tai reiškia, kad nereikėtų jo naudoti daugiau nei vieną kartą per dieną. Jei jūsų plaukai per daug nesiriebaluoja, idealiausia trinkti galvą kas dvi dienas. Kitu atveju gali kilti naudingųjų medžiagų sumažėjimo rizika ir atsirasti plaukų išsausėjimo problema. Be to, trinkant plaukus, būtina kuo geriau nuplauti šampūną. Išplovus plaukus šampūnu, rekomenduojama panaudoti plaukų kondicionierių tam, kad atsistatytų pažeisti plaukai.

Plaukų šukavimas. Šukavimas visuomet yra labai naudinga priemonė jūsų plaukams ir galvos paviršiui. Šukavimo metu odos paviršiuje išsiskiria aliejai, kurie paskirstomi visiems plaukams. Be to, šukavimas padeda pagerinti kraujo cirkuliaciją galvos odoje.

Plauku prieziuraKadangi šlapi plaukai būna silpni ir lengvai pažeidžiami, rekomenduojama juos šukuoti išdžiovintus. Po dušo plaukus reikėtų nusausinti rankšluosčiu. Plaukų trinti nereikia, kad jų nepažeistumėte.

Plaukų džiovinimas fenu. Plaukų priežiūra, neteisingai naudojant plaukų feną, gali duoti nepageidautinų rezultatų. Feno skleidžiamas didelis karštis gali labai pakenkti plaukams. Visų pirma, kol plaukai yra labai šlapi, kaip jau minėta, juos reikia nusausinti rankšluosčiu ir leisti plaukams šiek tiek apdžiūti patiems. Feną naudokite tik tada, kai labai būtina, ir jei turite ilgus plaukus. Džiovinant plaukus fenu, rekomenduojama naudoti tik silpno arba vidutinio karščio režimus ir laikykite jį ne arčiau dvidešimties centimetrų atstumu nuo plaukų.

Valgykite subalansuotą maistą ir gaukite reikiamą kiekį vitaminų ir mineralų. Subalansuota mityba yra vienas pagrindinių komponentų, siekiat užtikrinti tinkamą savo plaukų priežiūrą. Teisinga ir sveika mityba suteikia plaukams reikiamą kiekį naudingųjų medžiagų ir mineralų. Kiekvieną dieną rekomenduojama suvalgyti atitinkamą kiekį vaisių, daržovių, baltymų ir skaidulinių medžiagų. Kadangi didžiąją plaukų dalį sudaro baltyminės medžiagos, jūsų mitybos racione turi būti pakankamas kiekis baltymų, gaunamų iš tokių maisto produktų, kaip žuvis, mėsa, vienas, sūris ar soja. Baltymai sustiprins jūsų plaukus ir apsaugos nuo lūžinėjimo. Be abejo, per dieną jūs turėtumėte išgerti ne mažiau kaip dešimt stiklinių, t.y. apie du litrus vandens. Jei su vartojamu maistu negaunate pakankamai vitaminų (A, C, E, H) ir mineralų (geležies, cinko ir kt.), turėtumėte vartoti maisto papildus.

Venkite cheminių plaukų procedūrų ir chloro. Plaukų priežiūra nebus tinkama, jei plaukai bus reguliariai veikiami įvairių chemikalų, jei pažeisite ne tik juos, bet ir galvos odą. Maudymasis vandenyje, kuriame yra chemikalų, tokių kaip chloras, daro labai neigiamą poveikį žmogaus odai ir plaukams. Chloras gali išsausinti odą ir plaukus, sukelti niežulį, plaukų slinkimą, bėrimą ir paskatinti priešlaikinius senėjimo procesus.

Reguliariai sportuokite. Nepamirškite, kad fizinis aktyvumas yra būtina jūsų gyvenimo dalis, jei norite būti gražios ir sveikos. Sportuojant skatinamas galvos srities aprūpinimas krauju, tokiu būdu maitinant plaukų folikulus.

Jei, norėdami turėti sveikus plaukus, laikysitės šių patarimų, jūs labai greitai pasieksite savo tikslą ir išvengsite nepageidautinų plaukų problemų ir visuomet atrodysite pribloškiančiai. Plaukų priežiūra, kuri rūpinsitės labai atsakingai, kruopščiai ir su didele meile, užtikrins jums tobulą ir ilgalaikį rezultatą.