Paslaugos

Smėliavimas – kiek jis gali kainuoti?

Smėliavimas ir jo kaina

Kartais užsisakant smėliavimo paslaugas tenka išgirsti, kad įmonė ar fizinis asmuo teikiantis paslaugas negali priimti užsakymo. Paslaugos tiekėjai siūlo užsiregistruoti ir smėliavimo paslaugas užsisakyti tik kitam mėnesiui. Taip, nutinka kuomet smėliuotojai teikia paslaugas arba labai kokybiškai, arba labai pigiai. Šiuo atveju smėliavimas kaina tampa tokia didelė arba visiškai mažesnė už paslaugos įkainius didžiuosiuose miestuose. Kodėl smėliuodami galime sutaupyti? Pirmiausia, pati paslauga gi skirta nuvalyti ratlankius, kėbulus ar žemės ūkio techniką ir viską paruošti dažymo, gruntavimo darbams. Bendrai kalbant, užsisakant šią paslaugą jūs taupote, nes tinkamai paruoštas paviršius dažymui, tai ilgesnis dažų tarnavimo laikas. Visi žino, kad dažyti ar gruntuoti geriausia ant tinkamo paviršiaus. Jeigu jūsų paviršiai yra blogai paruošti, tuomet ir dažai ir gruntas tarnaus trumpesnį laiką. Taigi, bendrai kalbant smėliavimo paslauga leidžia įmonėms sutaupyti nemažai investicijų. Smėliuoti šiuo atveju galima ne tik metalinius paviršius. Vis labiau populiarėja medinių paviršių ar net betoninių paviršių smėliavimo darbai.

Smėliavimas Kaune, Vilniuje

Ieškantiems profesionalių smėliavimo paslaugų didžiuosiuose Lietuvos miestuose teks susidurti su problema, kad paslaugų tiekėjų nėra taip daug. Ir aplamai, susirasti kompanija, kuri profesionaliai teiktų šias paslaugas tampa iššūkiu. Tiek Kaune, ar Vilniuje nėra sudėtina susirasti servisą ar dažymo paslaugas teikiančia kompaniją, tačiau kaip jau ir minėjome, smėliuojamas paviršius turi būti paruoštas tinkamai. Prastas arba nenuvalytas paviršius yra netinkamas dažymui. Profesionalūs dažytojai net nepriims dažymo darbams. Jie žino, kad galutinis rezultatas bus prastas, nepriklausomai kaip jie kokybiškai atlieka darbus. Taigi, keletas internetinių svetainių, kuriuose galite rasti smėliavimo paslaugas: smėliavimas.lt, srauta.lt, smeliavimas.lt, smėliavimodarbai.lt, smeliavimas.info arba sratavimas.lt. Daugelis klientų klausia, kas yra šratavimas? Galima tik bendrai paminėti, kad tai panaši paslauga, kaip ir smėliavimas, tik čia naudojamas ne smėlis, o smulkūs šratai.

Kodėl naudingas smėliavimas?

Į šį klausimą kaip ir atsakėme. Smėliavimas naudingas, nes tinkamai ir švariai nuvalomi tiek metaliniai, mediniai ar betoniniai paviršiai. Kiekvienas klientas, kuris nori paruošti savo automobilio kėbulą, žemės ūkio techniką dažymo darbams, greičiausiai naudosis smėliavimo paslaugas. Todėl, kad tai, vienas geriausių būdų apsaugoti savo automobilį nuo korozijos ir paruošti jį ilgesniam tarnavimo laikui.

Rastiniai namai: https://evex.lt/rastiniai-namai/