Grožis,  Įvairūs,  Paslaugos,  Patarimai,  Sveikata

Strijų naikinimas

striju naikinimasPo gimdymo ar dėl kitų priežasčių daugeliui moterų ant kūno atsiranda strijos, tačiau dėl to nerimauti nereikia nei kiek, nes dabar strijų naikinimas lazeriu padeda jas panaikinti visiškai. Tokiomis procedūromis dabar galima pasinaudoti gydytojų – dermatologų kabinetuose, o juos rasti galite privačiose arba įprastose grožio klinikose. Blogiausia tai, kad tokių procedūrų neatlieka viešuose poliklinikose dirbantys gydytojai – jie tiesiog neturi tokios įrangos. Šios procedūros dėka jūsų strijos gali būti pašalinamos visiškai arba paprasčiausiai bus sumažinama jų ryškumas. Daug kas priklauso nuo jų apimties. Strijos yra odos įtrūkimai, kurie atsiranda tuo metu kai oda tempiasi.

Norint išvengti strijų atsiradimo, jums reikėtų kreiptis į gydytojus – dermatologus arba bendros praktikos gydytojus. Pavyzdžiui, nėštumo metu jus konsultuojantis gydytojas iš anksto duos patarimų ką reikia daryti, jog būtų išvengta strijų atsiradimo. Žinoma, ne visi tie patarimai yra veiksmingi, nes viskas priklauso nuo žmogaus. Didesnio svorio atsiradimas nėštumo metu yra neišvengiamas, todėl turėkite galvoje, kad bus didelė tikimybė, jog tos strijos vis tiek atsiras. Esmė tik tame, kad jos gali būti ne tokios ryškios ir didelės. Dabar daugumai nėščių moterų gydytojai rekomenduoja naudoti šalto bei karšto vandens procedūras, ypač rekomenduojama kažkuriais laikotarpiais pagulėti karštoje vonioje. Kodėl? Dėl karščio ne tik oda, bet ir kraujagyslės plečiasi, todėl jos bus labiau tampresnės ir odoje galbūt strijų visai nebus. Odos įtrūkimai atsiranda tuomet, kai didelis masės padidėjimas ją tiesiog ištempia, o karštis tiesiog padidina odos tempimo galimybes. Tas pats taikoma ir turintiems viršsvorį.

Kas liečia strijų naikinimo procedūrą, tai ją rekomenduojama atlikti tik esant tam tikroms aplinkybėms. Pavyzdžiui, jeigu nėštumo metu atsirado strijos ant pilvo, tai tokia procedūra bus rekomenduojama pasinaudoti tik po gimdymo. Taip pat prieš procedūrą reikės nemažai dėmesio skirti priežiūrai – gydytojas tiesiog nurodys, jog negalėsite tos vietos tepti jokiais tepalais, negalėsite degintis saulėje ir t.t. Tokiais atvejais, geriausia būtų laikytis gydytojų rekomendacijų, nes tik tada procedūra pasiseka visu 100 procentų.