www.tiekejasinfo.lt
Patarimai

Tiekėjas, ar man pavyks jį rasti?

Trumpa istorija, kaip aš ieškojau prekių tiekėjo.
Kaip daugelis tūlų Lietuvių, aš irgi sugalvojau, kad man būtų laikas jau kažkaip užsidirbti pinigų iš interneto. Čia tokia mintis, beje galima sakyti geniali, kilo ne šiaip sau. Daugelis mano draugų ir pažįstamų jau kuris laikas uždirba neblogą pinigėlį iš interneto, tad ir man kilo tokia paprasta mintis, o kodėl aš negaliu irgi kažko sugalvoti. Ilgai neteko man sukti savo galvos, nusprendžiau, kad imsiu, ir atidarysiu savo internetinę elektroninę parduotuvę, ir prekiausiu visokiais niekučiais.
Kaip tariau, taip ir padariau, susiradau internete skelbimą, kad kuriamos internetinės parduotuvės, sumokėjau keletą šimtų, ir po kelių savaičių jau turiu prieš savo akis paprastą, nedidelę, bet savo internetinę parduotuvę. Na, dar teko mokesčių inspekcijoje išsiimti individualios veiklos pažymą, bet tai jau niekis.
Sėdžiu, žiūriu aš į tą parduotuvę, ir suprantu, kad kažko trūksta. Ogi prekių trūksta, ir iš kur man dabar tas prekes paimti? Suprantu, kad man reikia ieškoti prekių tiekėjo. Suprantu, kad tiekėjas, turi būti patikimas, jau užsirekomendavęs internete, turi tūrėti fizinę savo buveinę, kad nebūtų taip, kad sumoki pinigus tiekėjui, ir viskas, sėdi prie suskilusios geldos. Tiekėjas turi būti toks, kuris, man tiektų patikimas, geras, ir svarbiausia pigias prekes. Ir kaip Jūs manote, ar man pavyko? Ot ir neatspėjote. Man nė velnio nepavyko, prasėdėjau gal kiaurą parą prie monitoriaus ieškodamas prekių tiekėjo, ir neradau nieko gero, na tiksliau radau visą krūvą tiekėjų, bet jie arba buvo blogų prekių perpardavinėtojai, arba buvo tokias kosmines kainas savo prekės išsistatę, kad aš jokiu būdu jau nieko nebeuždirbčiau parduodamas tas prekes.
Dar keletą dienų bandžiau visokiais būdais ieškoti tiekėjų, bet, nusprendžiau, kad toks verslo modelis ne man, čia reikia daug žinoti, rasti kontaktus, mirkti tame internete dieną naktį, o man tai yra visiškai nepriimtina, tad nusprendžiau, kad geriau aš leisiu savo laiką kitur.