vandens-filtrai
Namams

Vandens filtrai: svarbiausi aspektai

Sistema taip pat turės specifinį debitą – vandens kiekis, kurį sistema gali filtruoti ir būti paruošta naudoti bet kuriuo metu – 15 gpm Naudokite anglies filtrą, kad pašalintumėte iš vandens sunkiuosius metalus, chlorą, pesticidus ir teršalus. naudingas ir skanus mineralas – filtravimo sistemoje naudojami aktyvuotos anglies filtrai, kad pašalintų teršalus, todėl idealiai tinka sunkiųjų metalų, nuosėdų ir organinių teršalų šalinimui, bet netinka šulinių vandeniui, užterštam bakterijomis. Vandens filtrai – puiki taupimo priemonė.

Vandens filtrų sistemos

Sistemoje yra daug įvairių vandens filtrų, kurie gali padėti pašalinti chlorą ir aprūpinti jūsų šeimą švariu vandeniu, kad būtų patenkinti visi jų gėrimo, maudymosi, maisto ruošimo ir visi kiti namų ūkio poreikiai. Skirtingos filtravimo sistemos filtruoja skirtingus teršalus, kad gautų švarų geriamąjį vandenį, tačiau daugelis gamintojų ir buitinių filtrų yra skirti pašalinti teršalus iš išvalyto vandens.

Geriamojo vandens filtravimas gali sumažinti virškinimo trakto ligų riziką daugiau nei 33%, būti paskutinė gynybos linija nuo 2100 žinomų geriamojo vandens toksinų ir žymiai sumažinti tiesiosios žarnos, gaubtinės žarnos ir šlapimo pūslės vėžio riziką pašalinant chlorą ir šalutiniai produktai.

Kadangi veiksmingas filtravimas yra labai svarbus (ir kadangi taip sunku nustatyti, ar jis veikia), sertifikavimas yra vienas iš vienintelių būdų užtikrinti, kad jūsų vandens filtras pašalintų taršą iš pakuotės. Juk užtikrinti, kad sistema iš savo pakuotės galėtų išfiltruoti tam tikrus vandens teršalus, yra svarbiau nei montavimo procesas. Ieškant geriausios šulinio vandens filtrų sistemos, svarbu atsižvelgti į keletą veiksnių, įskaitant teršalus, kuriuos sistema filtruos, filtro dydį, srautą ir filtro tipą.

Vandens filtrai: įvairovė

Nors yra daug vandens filtravimo sistemų, nė viena iš jų iš prigimties nėra geriau (ar blogiau) filtruojanti teršalus, todėl dauguma vandens filtrų ar filtravimo sistemų naudoja metodų derinį, kad pasiektų tam tikrą vandens grynumo lygį.

Aktyvuotos anglies filtrai gali pašalinti iš vandens organinius junginius, chlorą, THM ir daugumą parazitų. Tačiau nitratams, sulfatams, arsenui ir sunkiiesiems metalams būtina įsigyti atvirkštinio osmoso sistemas arba UV filtrus. Paprastesni anglies filtrai gali padėti pašalinti chemines medžiagas ir metalus, pvz., gyvsidabrį, todėl vanduo tampa saugesnis gerti ir geresnis skonis.

Kitas vandens filtravimo sistemų privalumas yra tas, kad jos tiekia švarų vandenį, neišleidžiant milžiniškų sumų plastikiniams buteliams (ekologiniu požiūriu tai irgi daug geresnis pasirinkimas). Pavyzdžiui, žmonės naudos vandens filtrus, kad pašalintų chlorą ir bakterinius teršalus, kad pagerintų geriamojo vandens skonį ir kvapą, taip pat prieš pat gerdami iš geriamojo vandens pašalins šviną, kad išvengtų kenksmingų medžiagų patekimo į jų organizmą.

Kitokių tipų filtrai

Šio tipo filtrai yra nebrangūs ir gali būti lengvai montuojami daugelyje šaldytuvų. Užuot leidę gravitacijai stumti vandenį per filtrą, atvirkštinio osmoso filtrai naudoja slėginius ir įvairių tipų filtrus vandeniui valyti. Atvirkštinio osmoso sistema Atvirkštinio osmoso sistema kartu su anglies filtru yra efektyviausias būdas pašalinti vandens teršalus.

Multipures dušo ir vonios filtrų sistemos filtruoja chlorą iš vandens, todėl vanduo tampa minkštesnis, aromatingesnis ir skanesnis. Pavojingos medžiagos jūsų šulinyje gali būti švinas, arsenas, chromas 6, gyvsidabris, radonas ir LOJ – „Premiere“ ultrafiltravimo sistema pasirūpina šiais teršalais ir tiekia švarų, švarų, saugų, skanų ir sveiką vandenį gerti ir vartoti… Norėdami suprasti, kaip filtruotas vanduo gerina sveikatą, pirmiausia turime žinoti, iš kur, koks yra mūsų vanduo

Naudokite „Brita Longlast“ kasdienį vandens filtro ąsotį 35 USD 40 USD dabar 13% nuolaida 35 USD Dr. Marisa Garshik sako, kad taršos lygis dažnai priklauso nuo jūsų gyvenamosios vietos, todėl gali būti naudinga sužinoti, kas yra jūsų vandenyje, ypač jei kas nors iš jūsų šeimos narių turi sveikatos problemų arba silpną imuninę sistemą. 

Pabaigai

Pribus.lt naudoja atvirkštinio osmoso siurblius, kurie pašalina 99% švino ir yra sertifikuotas, kad sumažintų chloruotą, asbesto, gyvsidabrio, benzeno, kadmio kiekį.