Laiptų turėklai
Namams

Laiptų-balkono kombinuoti turėklai

Kombinuoti turėklai laiptams ir balkonams, naudojant įvairius medžiagų derinius, suteikiančius turėklams galutinę išvaizdą. Pas mus galite užsisakyti kombinuotus laiptų turėklus iš tureklai.net, pasirenkant medžiagą ir spalvą, pagal projektą ar projekto specifikaciją.

Kombinuotos tvoros iš metalo ir medžio

Kombinuoti turėklai iš medžio ir metalo gali būti laikomi patraukliausiu pasirinkimu montuoti ant visų tipų laiptų. Sėkmė pasiekiama sumaniai derinant medieną ir įdėklus iš chromo arba nerūdijančio plieno vamzdžių. Priklausomai nuo dizainerio idėjos, kombinuoti balustrai gali būti bet kokio dydžio, formos ir spalvos.

Gamybos principas paprastas: pirmiausia išpjaunamas norimos formos ruošinys, tonuojamas ir lakuojamas. Kai lakas išdžiūsta, ant medžio dedami įdėklai iš 32 mm chromuoto vamzdžio arba 38,1 mm nerūdijančio plieno. Medinė dalis pagaminta iš pušies, ąžuolo, uosio.

Dažniausias kombinuoti turėklai yra PVC turėklai. Po šildymo jį galima sulenkti beveik bet kokiu kampu.

Dizaino elementai

Per ilgus intensyvaus darbo metus atrinkome aukštos kokybės medžiagas, kurios puikiai pasitvirtino ant realių objektų.

Norėdami sukurti nerūdijančio plieno konstrukcijas, naudojame:

  • AISI 304. Labiausiai paplitusi ir populiari versija, Europoje.
  • AISI 316. Šis tipas geriausiai tinka patalpoms, kuriose yra daug drėgmės.
  • AISI 201. Ši rūšis yra optimali vidaus apdailai.

Plieno ir įvairių medienos rūšių derinys atrodo elegantiškai ir aristokratiškai. Kombinuota tvorelė yra geras sprendimas moderniam, šiltam ir jaukiam interjerui. O konstrukcijos patikimos, saugios ir ilgaamžės, joms nereikia ypatingos priežiūros.

Pagrindinės sąvokos

Kombinuotas tvoras galite pasirinkti medines arba metalines. Šios parinkties pranašumai apima tokias savybes:

Padidėjęs stiprumas – metalinio pagrindo dėka tvoros konstrukcija pasižymi dideliu tvirtumu, patikimumu, atsparumu didelioms svorio apkrovoms;

Graži estetika – metalo ir medžio derinys – tai stilinga, gražu, šiuolaikiška. Dizaino sprendimo požiūriu kombinuoti laiptų turėklai bus modernaus ar klasikinio interjero puošmena. Įmonės „Target-M“ asortimente kombinuoto tipo baliustrados ir turėklai pateikiami skirtingais stiliais.

Funkcionalumas – metalo ir natūralaus medžio derinys leidžia pasiekti maksimalų atskirų pastato atitvarų dalių funkcinį atitikimą jų užduotims. Pavyzdžiui, metalinės detalės gali atlikti atraminę balustrų funkciją, o malonią liesti medieną geriau naudoti turėklų gamybai. Svarbu pasirūpinti su žmogaus ranka besiliečiančių elementų ergonomika.

Patvarumas – patikimos ir saugios apsauginės konstrukcijos laiptams, pagamintos kvalifikuoto meistro, tarnaus ilgai, papuoš namą, butą ar biurą.

Pagrindiniai etapai:

  • Atvykimas į objektą, išmatavimai/derinimas;
  • Autorinė 3D vizualizacija;
  • Gamybos dalis;
  • Įterptųjų elementų montavimas;
  • Tvorų montavimas;
  • Valymas;
  • Priėmimo ir perdavimo akto pasirašymas;

Ką reikia žinoti klientui

Prieš pradėdamas laiptų ar balkonų kombinuotų turėklų montavimo procesą, klientas turėtų iš anksto susipažinti su darbų seka.

Visų pirma reikia paruošti darbo vietą. Iš patalpos pašalinami visi įrengimui trukdantys objektai, o prireikus išjungiamas elektros maitinimas.

Antrame etape tikrinami visi paslėpti ryšiai. Atlikdami šį veiksmą įsitikinkite, kad turite prieigą prie stovų.

Trečiajame etape. Montavimo konstrukcijų ir montavimo įrangos pristatymas ir iškrovimas.

Ketvirtas žingsnis. Montavimas.

Penktas žingsnis. Jeigu proceso metu atsirado defektų- jų pašalinamas.

Paskutinis etapas. Visų mazgų, jungčių patikrinimas, priėmimo akto pasirašymas.

Mūsų įmonėje galite užsisakyti tvoras ir turėklus, pasirenkant galutinį dizainą. Savo ruožtu pažadame, kad darbai bus atlikti laiku ir kokybiškai.

Šaltinis: tureklai.net