autoservisas
IT ir technologijos,  Paslaugos,  Transportas

Vidutinės skirtingų automobilių remonto paslaugų kainos Klaipėdoje

Autoservisai Klaipėdoje yra vieni iš populiariausių visoje Lietuvoje, ką nulemia išties labai aukšta šių autoservisų teikiamų paslaugų kokybė. O kokia situacija, jei kalbėsime apie finansinį aspektą – ar žmonėms, planuojantiems naudotis šiomis paslaugomis, yra kuo džiaugtis ir šioje vietoje?

Padangų montavimas
Nustatyti konkrečias padangų montavimo kainas yra pakankamai nelengva, kadangi viskas šiuo atveju priklauso nuo to, apie kokio dydžio padangas kalbėsime. Bet žvelgiant kiek plačiau, galime teigti, jog padangos montavimas kainuoja nuo 4 iki 6 eurų už vienetą. Tai – standartinės kainos, kurios vyrauja ir visoje Lietuvoje, tad nei didelio džiugesio, nei nusivylimo šiuo atveju klaipėdiečiai tikrai neturėtų jausti.

Automobilio diagnostika
Automobilio diagnostika yra ta sritis, dėl kurios kainų klaipėdiečiai gali džiūgauti, kadangi šios paslaugos kainos Klaipėdoje įsikūrusiuose autoservisuose vidutiniškai yra kiek mažesnės nei kituose didžiuosiuose šalies miestuose – Kaune bei Vilniuje. Variklio diagnostikos kainos Klaipėdoje dažniausiai svyruoja nuo 10 iki 15 eurų, kai tuo tarpu dalyje Vilniaus ar Kauno automobilių remonto dirbtuvių paslaugos kainos gali siekti ir 20 eurų. Važiuoklės diagnostika yra kiek pigesnė – dažniausiai svyruoja nuo 5 iki 12 eurų, kai šalies sostinėje neretai šio darbo kaina siekia ir iki 15 eurų. Žinoma, visur pasitaiko išimčių, todėl šie rėmai tikrai nėra šimtu procentų nepralaužiami. Bet jie ganėtinai greitai apibūdina automobilio diagnostikos darbų vidurkius Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje, kas leidžia konstatuoti tai, jog būtent pajūryje naudotis šio tipo paslaugomis, bent jau finansiniu atžvilgiu, verta labiausiai.

Dujų montavimas
Dujų montavimas – dar viena paslauga, kurios atžvilgiu Klaipėdos automobilių remonto dirbtuvės tikrai išsiskiria. Dažniausiai dujų montavimo kainos svyruoja nuo 150 iki 250 eurų, kai Klaipėdoje dažniausiai daugiau 200 eurų už šio proceso atlikimą sumokėti neteks, kad yra pakankamai nedidelė pinigų suma.