Paslaugos

Vivosreklama.lt suartina jus ir jūsų klientus

vivosreklama.ltReklaminės prekės ir verslo dovanos yra būtina ir neatskiriama bendrovės marketingo kampanijos dalis. Jos naudojamos siekiant sustiprinti vartotojams skleidžiamą žinią ir atverti naujas galimybes. Visų šių tikslų sieki padeda vivosreklama.lt, kuri šioje rinkoje jau spėjo suburti savo lojalių klientų ratą. Jei savo klientams reguliariai teiksite įvairias smulkias dovanėles, galite neabejoti, kad jie jus visą laiką prisimins ir patys atves jums vis daugiau naujų klientų, kurie – tikėtina – gali tapti tokiais pat ištikimais ir ilgamečiais klientais.

Kartais galima pastebėti, kad mūsų pažįstami žmonės ar giminaičiai jiems prieš daugybę metų įteiktą praktišką dovaną, naudoja iki šiol. Tai gali būti smagiai atrodantis ir nuotaiką keliantis reklaminis puodelis arba rašiklis su užpildoma rašalo galimybe – kad ir kokią dovaną pasirinksite įteikti savo klientams, įsitikinkite, kad ji būtų praktiška ir funkcionali. Jei kyla sunkumų renkantis, kreipkitės į specialistus, kurie patars, kaip teisingai pasirinkti.

Kiekviena žinutė turi būti aiški ir tikslinga. Niekada nereikia persistengti. Perdėta reklama gali duoti priešingų rezultatų, nei mums norėtųsi. Pagalvokite, kokia dovana tenkintų jus, jei jūs būtumėte klientas ir apsilankytumėte savo dabartinėje parduotuvėje. Galbūt jums patiktų šmaikštus raktų pakabukas? O gal rašiklis, kurį naudotumėte kiekvieną dieną savo darbe? Gal nudžiugtumėte, jei jums padovanotų naudingą smulkmeną jūsų automobiliui? Vivosreklama.lt tinklalapyje galima rasti visas populiariausias ir patraukliausias prekes.

Reali ir apčiuopiama reklama sukuria didesnę pridėtinę vertę nei bet kurios kitos formos reklama. Reklamuodami savo verslą laikraštyje, vargu ar galime tikėtis tokio paties rezultato, kaip įteikdami dovanas savo klientams. Tokiomis dovanomis pralaužiame ledus ir atveriame naujas perspektyvas. Kitą kartą jūsų parduotuvėje apsilankęs klientas jausis laukiamas ir norės apsilankyti kur kas dažniau – ir tikrai ne vien dėl to, kad tikisi būti apdovanotas dar kartą. Taip yra todėl, kad žmonėms parodytas palankumas paskatina teigiamus jausmus.

Dažniausiai verslo dovanos yra įteikiamos klientams apsipirkimo metu arba rengiant įvairius pristatymus. Kiek rečiau tai vyksta tiesiogiai nebendraujant su klientu, pavyzdžiui, siunčiant paštu arba pristatant per kurjerius. Visada rekomenduojama tokias dovanas įteikti žmogui į rankas. Tokiu būdu užtikrinamas geresnis rezultatas. Be to, galite pasikonsultuoti su vivosreklama.lt atstovais, kurie patars ir rekomenduos geriausius sprendimus.