Pirkiniai

Vyriški žiedai – išskirtinė dovana ir stiliaus dalis

Juvelyrikos dirbiniai ir įvairūs papuošalai jau seniai nėra tik moterų stiliaus dalis. O tiesą sakant, taip nebuvo niekuomet. Net senovės Romos laikais vyrai dažnai nešiodavo įvairius papuošalus, tarp kurių yra apyrankės, kaklo papuošalai ir, žinoma, vyriški žiedai. Šiandien žiedų pasirinkimas labai platus, tad renkantis žiedą ar norint nustebinti mylimą vyrą, teks pasukti galvą, kaip išsirinkti tinkamą.

Kada dovanojami žiedai?

Žiedas yra labai gera dovanos idėja ne tik mylimam žmogui, bet ir sau. Pavyzdžiui, jeigu niekuomet nenešiojote žiedo arba kaip tik esate tokių papuošalų mėgėjas, kodėl nepalepinus savęs nauju pirkiniu? Žiedas gali padėti pabrėžti Jūsų stilių, asmenybę

Taip pat žiedas bus puiki dovanos idėja įvairioms progoms. Labai dažnai vyriški žiedai perkami Valentino dienos proga. Taip pat per įvairius jubiliejus, paprastus gimtadienius, išleistuvių proga, per vestuvių sukaktuves. Visai nesvarbu, kada žiedą dovanosite daug svarbiau, kad jis tiktų žmogui, kuriam jis skirtas. Nes žiedas parodo, kad šis vyras Jums brangus, todėl išsirinkote jam originalią ir nuoširdžią dovaną.

Kaip išsirinkti žiedą?

Jeigu norite nupirkti žiedą dovanų, pirmiausia reikės sužinoti, kokio dydžio žiedas turėtų būti. Tai priklauso ne tik nuo to, kokio dydžio yra žmogaus pirštai, bet ir nuo to, ant kokio piršto žiedas bus mūvimas, Dažniausiai vyrai linkę žiedus nešioti ant smiliaus arba bevardžio piršto. Nuo to priklauso ir kokio dydžio žiedas turėtų būti.

Taip pat labai svarbu, koks bus žiedo stilius. Pavyzdžiui, vieniems vyrams patinka paprasti, kuklūs žiedai, kiti mėgsta, kad žiedai būtų tamsių spalvų. Labai populiarūs yra juodi vyriški žiedai. Dar kitiems vyrams patinka dideli žiedai su antspaudais. Tokie žiedai dažniausiai tampa išskirtine įvaizdžio dalimi. Renkantis žiedą, labai svarbu, kad jis derėtų prie kitų turimų aksesuarų ir padėtų sukurti bendrą aprangos stilių. Pavyzdžiui, net ir naujai įsigytas žiedas turėtų derėti su vyrišku laikrodžiu, apyranke, kaklaraiščiu. Tik taip pavyks sukurti originalų ir nuosaikų įvaizdį.

Tiems, kurie nori išsiskirti, vyriški žiedai gali būti gaminami pagal užsakymą pas juvelyrą. Pavyzdžiui, šiuo metu labai populiarūs originalūs juvelyriniai dirbiniai, kurie yra vienetiniai. Toks žiedas yra puiki dovanos idėja ypatingai progai. Žiedas gali būti personalizuotas, atspindėti žmogaus charakterį, pomėgius.