Sveikinimai
Laisvalaikis

3 taisyklės, kuriomis vadovaudamiesi galite išrinkti tobulą dovaną

Niekaip nepavyksta sugalvoti originalaus sveikinimo gimtadienio proga? Nežinote, kokią dovaną būtų galima išrinkti? Nenorite būti banalūs ir nuspėjami? Tuomet pačius originaliausius ir šmaikščiausius sveikinimus rasite apsilankę šioje nuorodoje – https://sveikinimai.draugas.lt/sveikinimai/gimtadienio-sveikinimai. Kita vertus, jums taip pat reikės rasti ir dovaną, kuri nuoširdžiai nustebins jubiliatą. Tai nebus labai lengva užduotis. Dažniausiai jai reikia skirti nemažai laiko ir jėgų. Tačiau vėlgi – viskas yra įgyvendinama, nepaisant to, kaip sunku galėtų bebūti.

Kad viskas būtų lengviau, turėtumėte vadovautis keliomis taisyklėmis. Visų pirma turite galvoti apie praktišką dovaną. Tuomet stengtis, kad dovana būtų suasmeninta. Na, o trečioji taisyklė – būti nuoširdiems ir atsidavusiems. Jei nepamiršite šių trijų dovanos pasirinkimui svarbių sudedamųjų dalių, galutinis rezultatas pradžiugins ne tik jubiliatą, bet ir jus pačius.

  • Praktiškumas. Labai didelė dalis žmonių daro vieną ir tą pačią klaidą. Jie perka dovanas, kurios nėra praktiškos, nors ir labai gražios ar mielos. Tačiau dovanos grožis nėra vienintelis veiksnys, į kurį reikėtų atkreipti savo dėmesį. Juk jei dovana bus tik graži ir miela, tačiau visiškai nepraktiška, galiausiai ji atsidurs spintoje, kur ištisus metus jos niekas nematys ir nenaudos. Tuo tarpu, jei išrinksite ir padovanosite praktišką dovaną, situacija pasikeis akimirksniu. Trumpiau tariant, dovana teiks apčiuopiamą naudą, kurią kasdien jaus dovanos gavėjas.
  • Suasmeninimas. Galbūt jums įdomu, kodėl dovana turėtų būti suasmeninta? Tačiau pagalvokite, kaip jaustumėtės patys tiek vienu, tiek ir kitu atveju. Nėra ko abejoti, kad didesnį malonumą jaustumėte tuomet, kai jums būtų įteikta suasmeninta dovana. Todėl jei norite, kad rezultatas būtų kuo geriausias, dovaną rinkite galvodami apie konkretų asmenį ir tai, kas jam galėtų labiau patikti ir tikti.
  • Nuoširdumas. Dovana ir nuoširdumas yra du vienas nuo kito neatsiejami dalykai. Jei dovaną rinksite labai atmestinai ir tai darysite tik tam, kad turėtumėte ką dovanoti, kils didelė tikimybė, kad dovana netenkins jubiliato lūkesčių. Tuo tarpu, jei dovanos paieškas atliksite labai skrupulingai ir jums nuoširdžiai rūpės, kokius jausmus dovana sukels jubiliatui, jums tikrai pavyks išrinkti tobulą dovaną.