Laisvalaikis

5 skirtumai tarp sėkmingų ir nesėkmingų žmonių

Turbūt visiems yra tekę matyti interviu ar reportažus, kuriuose figūruoja tokie žmonės, kuriuos jūs, mes ir likusi visuomenė laiko sėkmingais. Dažniausiai sėkmė apibūdinama materialinės gerovės pasiekimu ir buvimu užtikrintu dėl to, ką veiki ir kad tai tau neša naudą. Tačiau ar kada pagalvojote, kad beveik visus tai pasiekusius žmones jungia įvairios labai panašios elgsenos ypatybės? Tad galima sakyti, jog yra skirtumai tarp sėkmingų ir nesėkmingų žmonių. Panagrinėkime penkis iš jų.

  1. Tinkamas finansų planavimas

Ar laikote save atsakingais finansų srityje? Ar skaičiuojate išlaidas bei mažinate bereikalingą suvartojimą? Net uždirbant ne itin didelę sumą pinigų galima sutaupyti, svarbu tik vadovautis tam tikromis taisyklėmis. Pvz. milijardierius Mark‘as Cuban‘as sako, jog norėdamas sutaupyti žmogus turi nuolat „gyventi kaip studentas“. Aišku atmetus vakarėlius ir naktinėjimus mieste…

Tačiau net ir minimali savęs priežiūra gali privesti prie įspūdingų rezultatų… Pvz. negendančius būtinos reikmės produktus (dantų pasta, šampūnai, šiukšlių maišai, tualetinis popierius) pirkdami su nuolaidomis ir urmu, kaskart sutaupysite po kelis ar net keliolika eurų. Per metus susidarys šimtas ar pora šimtų eurų vien dėl mažo akcento.

  1. Griežtas laiko planavimas

Sėkmingi žmonės dažnai būna užimti. Reikalai, reikalai ir dar kartelį reikalai okupuoja visą jų laisvą laiką. Nereikėtų pykti ant savęs ar pasaulio, kada nėra momentų atsipūtimui, o viskas nuolat reikalauja įsitraukimo. Priešingai, tuo reikėtų džiaugtis ir tą reikėtų panaudoti savo tikslų siekimui.

Planuodami kada keliatės, valgote, ilsitės ir darote kitus darbus, darote paslaugą savo kūnui ir gyvensenai. Rutina, kuri tenkina jus – geros kasdienės savijautos garantas. Na, o sėkmingi žmonės dažnai jaučiasi tikrai gerai patys savame kailyje.

  1. Pasyvių pajamų generavimas

Įsivaizduokite situaciją: jūs sėdite prie televizoriaus namuose. Jau vėlyvas vakaras, žiūrite televizorių ir gurkšnojate gėrimą. Vakaras eilinis, nieko grandiozinio ar skandalingo neįvyksta. Verslūs ir sėkmingi žmonės tokias situacijas mato kitaip. Jiems gaila laiko, kuris praleidžiamas nekuriant, neplanuojant, nevykdant. Kadangi pailsėti reikia, bet motyvuotus žmones tai erzina, jie ieško būdų kaip uždirbti, bet nedirbti. Dėl šių paieškų labai sparčiai auga polinkis į pasyvias pajamas.

Pasyvios pajamos – uždarbio rūšis, kuri nereikalauja jūsų tiesioginio įsitraukimo. Tai dažniausiai būna investicija į projektą, verslą, idėją, žmogų. Pasyvios pajamos reiškia, kad net ir laisvu laiku bei visai be jūsų indėlio ir darbo jums į sąskaitą „įkapsi“ pinigai. Jie nebūtinai turi būti milžiniški, pakanka ir tiek, kiek užtektų kukliam pragyvenimui. Ilgalaikės ir tvarios pasyvios pajamos – komfortabilaus ir sėkmingo gyvenimo pamatas.

  1. Nuolatinis naujos informacijos sugėrimas

Jeigu norite nuolat išlikti sėkmingi arba sėkmingiausi, turite nesustoti sugerti informaciją iš aplinkos. Kiekviena sėkmė ar nesėkmė yra puiki patirtis ir žinios. Kaip sakoma – kas mūsų nenužudo, tas padaro mus stipresniais.

Visi žmonės turi kažkokių naudingų žinių. Nesvarbu ar tai benamis, prašantis centų prie parduotuvės stovėjimo aikštelės ar ausines autobusų stotelėje klausantis paauglys. Kiekvieno žmogaus gyvenimiška patirtis gali jums atnešti be galo daug naudos, jeigu žinosite kaip ją pritaikyti sau. Mokytis galima ne tik iš milijonierių mentorių, bet ir iš eilinių žmonių, gyvenančių tarp mūsų. Sėkmingi ir turtingi žmonės tuo ir skiriasi, kad nesėkmes priima kaip pamokas, padaro išvadas ir bando tikslų siekti vėl. Jų neatbaido laikinos kliūtys, jie visad ieško lengvesnių ir tiesesnių būdų rezultatų įgyvendinimui.

  1. Drąsa išpildyti erotines svajones

Šuolis į šoną, bet patikėkite – svarbus šuolis. Sakoma, kad žmogus negali visiškai susikoncentruoti, jeigu yra alkanas, ištroškęs arba kankinamas seksualinės frustracijos. Sėkmingi žmonės nėra pamišę dėl sekso, tačiau jie yra drąsūs.

Kas liečia santykius – aštresniam gyvenimo prieskoniui miegamajame suteikti skirti https://www.fantazijos.lt/bdsm-fetish/botagai, dailūs apatiniai ar kitos priemonės sukuria darną tarp žmonių ir atpalaiduoja. Na, o darniuose namuose gyvenantys bei labiau atsipalaidavę per gyvenimą einantys tikrai pasiekia daugiau.