Biuru valymas
Paslaugos

Biurų valymas – kaip išsirinkti profesionalus

Švara yra būtina bet kokio verslo dalis, nesvarbu, kokia veikla užsiimate. Pasirūpinti šia sritimi galima dviem būdais: samdyti darbuotoją arba šias paslaugas užsisakyti iš tiekėjo. Šie pasirinkimai yra populiarūs ir turi savų privalumų, tačiau šiandieninėje rinkoje vis dažniau biurų valymas vis dažniau yra perkamas kaip paslauga iš profesionalų.

Darbuotojas ar valymo paslaugos pirkimas?

Daugelis verslo atstovų dažnai galvoja, kad samdyti valytoją yra tiesiog paprasčiau ir pigiau, tačiau jei įvertintinus visas aplinkybes, netrunka šios nuomonės pakeisti. Darbuotojui reikia mokėti darbo užmokestį ir sukurti darbo vietą, o tai visada sukelia papildomų sąnaudų. Be to, reikia sukti galvą, kas dirbs, valytojos atostogų ar ligos metu – tai išties sunki užduotis, jei įmonėje už valymo funkciją yra atsakingas tik vienas darbuotojas. Taip pat negalima pamiršti ir kitų aplinkybių: pavyzdžiui, siūlydami mažiausią algą, vargu, ar rasite savo srities profesionalą, o tai reiškia įvairius netikėtumus, kai netinkamomis priemonėmis sugadinama kiliminė danga, baldai, sienos ir kt. Stresinių situacijų sukelia ir valymo įrangos gedimas, darbuotojų kaita. Trumpai tariant, samdant valytoją reikia išspręsti daugybę klausimų, nuo kurių valymo paslaugos pirkimas apsaugotų akimirksniu.

Žinoma, negalima pamiršti ir išimčių – valymo funkciją atliekantys darbuotojai yra nepakeičiami tose vietose, kur švaros palaikymas reikalingas čia ir dabar. Tokios situacijos dažnai susiklosto, pavyzdžiui, viešojo maitinimo ar gamybos sektoriaus įmonėse. Tačiau esant didesniam poreikiui, turima ir geresnė bazė: valymo funkciją įmonėje atlieka ne vienas žmogus, o darbuotojų komanda, jie gali dirbti pasikeisdami, įmonė daugiau lėšų skiria reikalingos technikos bei priemonių įsigijimui. Vis dėto ir tokiais atvejais valymo paslaugos, užsakomos iš profesionalų, gali būti naudingos: periodinis generalinis valymas profesionalų yra atliekamas greičiau, efektyviau ir padeda sutaupyti.

Koks yra profesionalus biurų valymas?

Administracinėms patalpoms, tokioms kaip biurai, ofisai, konferencijų salės ir kt., valyti verslo atstovai dažniausiai renkasi profesionalus. Ir šiame kontekste profesionalumas apima daug daugiau nei tinkamų priemonių švarai užtikrinti parinkimą ar darbą tiksliai pagal numatytą grafiką. Valymo paslaugos yra teikiamos darbuotojų, kuriuos mato ir sutinka tiek biure dirbantis personalas, tiek įmonės svečiai, todėl valymo komandos išvaizda yra labai svarbi. Profesionalūs valymo paslaugų darbuotojai yra lengvai atpažįstami dėl vienodos aprangos, kuri atrodo reprezentatyviai ir profesionaliai. Diskretiškas bendravimas, paslaugumas ir maloni šypsena taip pat yra labai svarbūs aspektai, prisidedantys prie geros darbinės atmosferos ir mikroklimato palaikymo. Biurų valymas – tai įmonės reprezentacinio įvaizdžio dalis, todėl neverta jo švaistyti samdant rūškano veido valytojus su apipylušiais chalatais.

Profesionalai dirba pagal iš anksto suderintus grafikus, todėl net ir didelio biurų pastato valymą suplanuoti yra paprasta, galima atsižvelgti į personalo darbo laiką ir rasti optimalų sprendimą. Tai labai patogu, nes valymo darbai netrikdys kasdienių darbuotojų funkcijų atlikimo. Taip pat jums niekada nereikės sukti galvos, ar biuras bus išvalytas per atostogas ar išeigines dienas – valymo paslaugos tiekėjas šias problemas išspręs už jus. O taip pat išspręs ir daugelį kitų problemų, pavyzdžiui, užsakovui visiškai nereikia rūpintis valymo priemonėmis ar įranga, sukti galvos dėl teplių paviršių. Profesionalai išmano savo darbą ir parinks tinkamiausias valymo priemones, suteikiančias puikų rezultatą.

Kaip išsirinkti profesionalus?

Valymo paslaugas teikia ne viena įmonė, tad norėdami išsirinkti geriausią variantą, skirkite atrankai truputį laiko. Visų pirma patikrinkite informaciją internete – visi stengiasi išsiskirti iš konkurentų, todėl siūlo savo klientams skirtingus privalumus, o klientas gali rinktis tai, kas jam aktualiausia.

„Namų guru“ komanda išsiskiria keletu svarbiu privalumų, kurie suteikia pridėtinės vertės valymo paslaugoms:

  • Valymo srities žinios ir patirtis;
  • Modernus požiūris į valymo paslaugas;
  • Naujausios valymo technologijos, priemonės ir įranga;
  • Dalykiška valymo komandos apranga;
  • Galimybė rinktis patogiausią valymo laiką;
  • Malonus bendravimas ir šypsenos!

Nors kartais tam tikri valymo paslaugų aspektai neatrodo tokie reikšmingi, ilgalaikėje perspektyvoje paaiškėja jų praktinė nauda. Rinkdamiesi valymo paslaugų tiekėją taip pat galite užsisakyti vienkartinę valymo paslaugą ir išmėginti, ar konkretaus tiekėjo atliekamas biurų valymas atitinka jūsų reikalavimus.