Prezervatyvai
Patarimai

Prezervatyvai padeda išvengti daugybės problemų

Šiomis dienomis labai populiaru propaguoti seksą trise ar keturiese. Todėl labai svarbu, kad visos lytinio akto pusės būtų tinkamai apsisaugojusios nuo lytiniu keliu plintančių ligų ir nepageidaujamo nėštumo. Be abejo, tai tikrai nėra vieninteliai atvejai, kuomet rekomenduojami prezervatyvai. Net ir tuomet, kai grupinis seksas jums yra tabu ir jūs turite tik vieną nuolatinę partnerę – prezervatyvai gali būti nepamainomos apsisaugojimo priemonės, jei šiuo metu neplanuojate nėštumo.

Trumpiau tariant, jei siekiate išvengti rimtų sveikatos problemų ir šeimos pagausėjimo nesulaukti anksčiau nei to norėtumėte – kiekvieno lytinio akto metu turite pasirūpinti prezervatyvais. Žinoma, to nepakanka. Taip pat labai svarbu, kad pasirinktumėte tinkamai. Didelis prezervatyvų asortimentas neretai vartotojams kelia daug klausimų. Pavyzdžiui, kokio dydžio prezervatyvas jums tiktų? Kokia prezervatyvo forma galėtų sukelti pačius maloniausius pojūčius jūsų partnerei? Iš kokios medžiagos pagaminti prezervatyvai jums nesukels jokios alergijos? Ar lytinio akto metu, kuomet naudojami prezervatyvai, galima naudoti ir lubrikantus? Klausimų yra begalė, todėl prieš pradedant juos naudoti, reikėtų nepamiršti kelių svarbių detalių.

  • Be abejo, ne visuomet pirmuoju bandymu pavyksta įsigyti jums tinkamo dydžio prezervatyvą, todėl pravartu šias apsisaugojimo priemones užsisakyti skirtingų dydžių ir išbandyti kiekvieną iš jų. Tokiu atveju akimirksniu sužinosite, kokio dydžio prezervatyvai geriausiai jums tiktų.
  • Kadangi prezervatyvų formų yra labai įvairių, prieš įsigyjant vieną ar kitą – nepraleiskite progos perskaityti jų aprašymus. Tai lengviausiai galite padaryti lankydamiesi specializuotose internetinėse prezervatyvų parduotuvėse. Ties kiekviena tokiose parduotuvėse siūloma preke vartotojams yra pateikiamas aprašymas, kuris padeda lengviau nuspręsti, kurios formos, kvapo, skonio ir rūšies prezervatyvai būtų tinkamiausias pasirinkimas.
  • Kaip žinia, kiekvieno iš mūsų fiziologija yra labai skirtinga, todėl galbūt lytinio akto metu norėsite panaudoti ir lubrikantą. Jei taip, tuomet šios priemonės turėtų būti vandens pagrindo.
  • Jei mėgstate eksperimentuoti, visų pirma savo norimus pasirinkimus aptarkite su partnere. Galbūt jai nepatiks jūsų sumanymas, todėl kur kas geriau iš anksto nuspręsti, kurios prezervatyvų rūšys galėtų tikti abiem partneriams.
  • Žinoma, taip pat labai didelį dėmesį skirkite ir paties prezervatyvo naudojimui – tai turi būti atliekama kuo saugiau ir vadovaujantis visomis taisyklėmis.

Patarimai: Prezervatyvai.net