Ar pavargote žiūrėti į tą įskilusią telefono ekraną? Nesijaudinkite, mes visi ten buvome. Mobili Šalis – mobiliųjų telefonų taisykla Vilniuje pataria: prieš bandydami taisyti patys įsitikinkite, kad nepadarote nė vienos iš šių įprastų telefono ekrano taisymo klaidų. Nuo netinkamų įrankių naudojimo iki svarbių veiksmų praleidimo – šios klaidos ilgainiui gali kainuoti daugiau laiko ir pinigų. Laimei, turime ekspertų patarimų, kaip jų išvengti ir jūsų telefonas vėl atrodyti kaip naujas. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau!
Sudužęs ekranas
Kalbant apie telefono ekrano taisymą, yra keletas įprastų klaidų, dėl kurių jums gali kainuoti daugiau pinigų ir laiko, nei reikia. Štai keturios dažniausiai pasitaikančios klaidos, kurias žmonės daro taisydami įskilusį ekraną, ir kaip jų išvengti:
1. Prieš pradėdami remontą, neįjunkite įrenginio maitinimo.
Vienas iš svarbiausių bet kokio telefono ekrano taisymo etapų yra įjungti įrenginį prieš jį paleidžiant. Tai užtikrina, kad visi programinės įrangos trikdžiai ar klaidos būtų pašalinti iš sistemos ir kad įrenginys tikrai išjungtas. Priešingu atveju rizikuojate dar labiau sugadinti įrenginį arba jį teks pradėti visiškai iš naujo. Jeigu jums reikalingos mobiliųjų telefonų dalys, Smartparts parduoda telefonų ekranus, baterijas, krovimo lizdus ir kitas detales tikrai žema kaina!
2. Kruopščiai neišvalykite vietos aplink plyšį.
Kita dažna klaida – prieš pradedant remontą kruopščiai neišvalyti vietos aplink įtrūkimą. Ant telefono likę nešvarumai ar šiukšlės gali įstrigti po nauju stiklu ir sukelti problemų. Neskubėkite ir nuvalykite viską, kas gali trukdyti, kad dirbtumėte lygų ir lygų paviršių.
3. Tvirtindami naują stiklą, taikykite per daug spaudimo.
Tvirtindami naują stiklą, svarbu tolygiai spausti visą paviršių. Jei vienoje vietoje padarysite per daug spaudimo, rizikuojate įskilti arba sudaužyti naują stiklą. Būkite atsargūs ir neskubėkite, kad nepadarytumėte daugiau žalos nei reikia.
Negyvi pikseliai
Jei kada nors telefono ekrane buvo negyvas pikselis, žinote, kaip tai gali erzinti. Negyvas pikselis yra pikselis, kuris nebeveikia tinkamai ir dėl to ekrane pasirodo kaip juodas taškas. Nors daugumą negyvų pikselių galima pataisyti tiesiog pakeičiant ekraną, yra atvejų, kai žala yra nuolatinė.
Yra keletas dalykų, kurie gali sukelti negyvų pikselių, įskaitant:
– Fizinis ekrano pažeidimas
– Ekstremalių temperatūrų poveikis
– Spaudimas ant ekrano (nuo dėklo ar ekrano apsaugos)
Laimei, yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad iš pradžių išvengtumėte mirusio pikselio. Pirma, būkite atsargūs su savo telefonu ir nenumeskite jo ir nepalikite per daug karščio ar šalčio. Antra, užsidėdami dėklą ar ekrano apsauginę plėvelę įsitikinkite, kad ekrano nespaudžiate per daug. Jei vis tiek miršta pikselis, yra keletas „pasidaryk pats“ metodų, kuriuos galite pabandyti ištaisyti, bet jei visa kita nepavyks, greičiausiai turėsite pakeisti visą ekraną.
Savaiminis prisilietimas
Viena dažniausių telefono ekrano taisymo klaidų – neišjungiamas telefonas prieš pradedant remontą. Daugelis žmonių mano, kad jų telefonas jau išjungtas, nes jis yra kišenėje, tačiau taip būna ne visada. Jei jūsų telefonas įjungtas ir pradėsite kištis su įrankiais, galite padaryti daugiau žalos.
Kita klaida, kurią daro žmonės, yra neatsargumas su skaitmeninimo kabeliu. Šis mažas juostinis kabelis jungia LCD ekraną prie pagrindinės plokštės ir, jei jis bus pažeistas, jūsų telefonas bus visam laikui netinkamas naudoti. Būkite labai atsargūs dirbdami su šiuo kabeliu ir nespauskite jo.
Galiausiai daugelis žmonių skuba remontuoti ir neskiria laiko tinkamai atlikti darbą. Paprastai tai lemia aplaidumą ir dar daugiau žalos jūsų telefonui. Jei ketinate taisyti, neskubėkite ir būkite kiek įmanoma atsargesni. Tai tik kelios dažniausiai pasitaikančios klaidos, kurias žmonės daro bandydami taisyti savo telefonus. Išvenkite šių klaidų ir padidinsite sėkmingo remonto tikimybę.
Nereaguojantis jutiklinis ekranas
Viena iš dažniausiai pasitaikančių ekrano taisymo klaidų yra bandymas naudoti nereaguojantį jutiklinį ekraną. Jutikliniai ekranai skirti liesti ir naudoti esant tam tikram slėgiui. Kai daromas per didelis spaudimas, ekranas gali nereaguoti. Kai kuriais atvejais žmonės bandė naudoti rašiklį ar kitą aštrų daiktą, norėdami paspausti ekraną, o tai taip pat gali sugadinti jutiklinį ekraną. Jei jutiklinis ekranas nereaguoja, geriausia, ką galite padaryti, tai nunešti jį specialistui pagalbos.
Kaip išvengti telefono ekrano taisymo klaidų
Jei esate kaip ir dauguma žmonių, jūsų telefonas yra vienas svarbiausių jūsų turtų. Taip palaikote ryšį su pasauliu ir tai yra didelė jūsų kasdienio gyvenimo dalis. Taigi, kai ateina laikas taisyti arba pakeisti telefono ekraną, norite būti tikri, kad tai darote teisingai.
Deja, yra daugybė būdų, kaip žmonės gali padaryti klaidų taisydami savo telefonų ekranus. Kai kurios iš šių klaidų gali būti nekenksmingos, tačiau kitos gali rimtai pakenkti jūsų telefonui.