Įvairūs,  Namams,  Paslaugos,  Patarimai,  Pirkiniai

Interjero dizainas: paslaugų užsakymas

interjero dizainasInterjero dizainas yra kuriamas ne tik vien specialisto – tam reikia ir paties kliento. Dauguma žmonių daro didžiulę klaidą, visus darbus palikdami interjero dizaineriui, nes pirmiausiai jam reikia sužinoti visus jūsų norus, kuriuos galėtų įgyvendinti remiantis jūsų pageidavimais. Užsakant interjero dizaino paslaugas, būtina su specialistu aptarti visas smulkmenas, jog vėliau nepasitaikytų jokių nesusipratimų. Šitaip ir pačiam dizaineriui yra lengviau dirbti, kai žinoma į ką reikėtų orientuotis. Kuriant interjero dizainą, būtina pirmiau pasidomėti ir pasirinkto specialisto kvalifikacija bei darbo patirtimi. Jeigu jūs samdysite nepatyrusi dizainerį, tai ir darbo bei išlaidų gali būti gerokai daugiau.

Įprastai interjero dizainas kuriamas pagal kliento pageidavimus, todėl samdydami šį specialistą, kuo smulkiau nupasakokite ko tikitės. Jūs turėsite papasakoti kokių atspalvių nenorėtumėte, taip pat reikės pabrėžti ir kas tuose namuose gyvens – jūs ar visa jūsų šeima. Juk vaikų kambarys turės būti įrenginėjamas būtent pagal juos. Lietuvoje interjero dizainerių yra daug, tačiau tik profesionalus specialistas sugebės įgyvendinti visus planus.

Kas liečia darbų procesą, pirmiausia jums reikia žinoti kaip viskas vyksta. Dažniausiai yra pasirašoma darbų atlikimo sutartis, kurioje nurodomi darbų atlikimo terminai, apmokėjimo būdai bei laikotarpiai. Taip pat dažniausiai nurodoma kokius darbus turi atlikti samdomas specialistas. Čia reikia atkreipti dėmesį į tai, kad jeigu jūs užsisakote tik interjero dizaino projektavimo darbus, jums namus reikės įrengti patiems. Tai reiškia, kad pagal planą, kurį sukurs dizaineris, jūs patys turėsite viską įrengti už savo pinigus. Bet, jeigu specialistą samdote viskam, tada jam teks nemaža našta – jis turės ir organizuoti visus darbus, taip pat derinti baldų įsigijimą ir t.t. Žinoma, tokiu atveju ir specialisto nustatomi paslaugų įkainiai bus gerokai didesni nei užsisakant tik projektavimą.

Norint, kad visi darbai vyktų sklandžiai, būtina rinktis patikimus dizainerius. Tai reiškia, kad prieš užsisakydami paslaugas, turite kruopščiai ieškoti informacijos apie specialistą. Jeigu matote, kad jo darbų kokybe yra nepatenkinti daug žmonių, tada galbūt vertėtų vengti tokio specialisto. Jums reikia tik patikimo – tik jis galės užtikrinti darbų kokybę.