Finansai,  IT ir technologijos,  Paslaugos,  Patarimai,  Verslas

Investavimas i paskolas ir nekilnojamąjį turtą

ID-10077264

Investavimas – puikus būdas užsidirbti pinigų. Kitas klausimas – kur investuoti? Į šį klausimą galima atsakyti įvairiai, priklauso nuo to, kiek tu turi pinigų, kokie tavo pomėgiai, ką mėgsti. Galėčiau tęsti iki begalybės. Taigi, šį kartą pakalbėsiu ne apie ką kitą, o apie investavimą į nekilnojamąjį turtą. Jis, kaip ir investavimas i paskolas su nekilnojamo turto įkeitimu, yra viena populiariausių investavimo rūšių.

Apie nekilnojamąjį turtą galima kalbėti labai daug, tai turi tikrai daug aspektų. Galima investuoti ne tik į butus ar nuosavus namus, bet ir į žemės sklypus, miškus. Šias teritorijas, tai yra šiuo atveju miškus ir  įvairius žemės sklypus, galima panaudoti įvairiai. Pavyzdžiui, miškus galima iškirsti, medieną panaudoti statyboms, baldų pramonėj ar kurui. Tikrai yra puiku, kai iškirstą mišką atsodiną. Tai galima padaryti ir paprastuose, laisvuose žemės sklypuose. Tai yra vienas iš žemės sklypų panaudojimo būdų, kuris yra labai draugiškas gamtai, kadangi pastaruoju metu miškų kiekis mažėja, o tai nėra labai gerai gamtai, tuo pačiu ir mūsų visų gyvenimui, nes mes susiję su gamta. Žinoma, yra ir kitų būdų panaudoti laisvus žemės sklypus. Dabar yra gana populiaru statytis naujus namus, tai mėgsta ypač daryti jaunos šeimos. Kai kurios šeimos nenori vargti ir patys statytis namus, taigi jie perka jau pastatytus namus. Tačiau vis tiek išlieka nemažai žmonių, kurie mano, jog geriau patiems statytis namus, nes tai, jų nuomone, yra pigiau ir saugiau. Pigiau, nes tau nereikia mokėti daugybės mokesčių, kurie skiriami rengėjams ir taip toliau. Vienu žodžiu, ne namo statymui. Saugiau – nes tu pats matai, kaip yra statomas tavo būsimasis namas, pats matai, ar namas, ar statomas kokybiškai, ar tiesiog plaunama pinigus. Be to, tu matai, iš kokių medžiagų statomas tavo namas, nes kai kurie žmonės tuo domisi, ir kai kuriems žmonėms tai rūpi.

Taigi, puikus  būdas užsidirbti pinigų yra investuoti į nekilnojamąjį turtą. Čia nėra labai daug informacijos parašyta apie šį investavimo būda, bet yra ne tik šis, bet ir dar daugiau. Vienas jų – tai investavimas į paskolas.