Patarimai

Kaip „įdarbinti“ savo pinigus ir uždirbti iš to, kad turite pinigų

Visi norime uždirbti kuo daugiau. Tačiau tuo pat metu norime ir kuo mažiau dirbti. Du dideli tikslai, kurie tarpusavyje menkai dera. Vienintelis būdas daug uždirbti nepersistengiant – įdarbinti savo pinigus ir uždirbti iš to, kad „pinigai dirbs už jus“. Mes kalbame apie verslo ir investavimo galimybes, kurios galėtų padėti žmonėms, kurie nori papildomų pajamų arba ieško būdo pakeisti pagrindinį savo pajamų šaltinį į tokį, kuris yra pasyvus ir nereikalauja keltis 6 ryte ir darbe praleisti 8 valandas. Be tolesnių atidėliojimų pristatome keletą būdų, kaip jūs galite savo pinigus paversti didesniu pinigų kiekiu…

Nekilnojamas turtas

Vienas seniausių ir vienas populiariausių būdų uždirbti – investicijos į nekilnojamą turtą. Jos gali būti kelių rūšių. Variantas A: jūs perkate prastos būklės būstą, jį atrenovuojate ir parduodate su antkainiu. Taip pat prie šio varianto galima priskirti sklypo įsigijimą, formalumų sutvarkymą ir /ar statinio jame pastatymą ir pardavimą. Variantas B: jūs perkate būstą paklausioje didmiesčio vietoje ir jį nuomojate. Variantas C: investuojate į NT projektą ir jį įgyvendinus ir pardavus apartamentus ar būstą – gaunate savo dalį su procentais.

Visi šie variantai dažniau nei rečiau yra pelningi, tačiau egzistuoja ir didelė nuostolio tikimybė. Turite labai domėtis viskuo, kas susiję su NT vystymu, nes viena klaida veda prie kitos ir taip susidaro didžiulės skylės, kurias užkamšyti sunku. Visumoje galima sakyti, kad, jeigu turite bent 10-20 tūkstančių – galite investuoti į NT. Tai stabili, ne itin milžinišką grąžą duodanti, bet ganėtinai patraukli rinka.

Birža bei investiciniai fondai

Investavimas – tiesiausia galimybė praturtėti per naktį. Tai taip pat yra greičiausias kelias, kuriuo galite netekti visko, ką turite. 

Biržose galite investuoti į:

  • Akcijas bei obligacijas
  • Valiutas (spekuliacija) bei kriptovaliutas
  • Žaliavas

Pradėkime nuo žaliavų. Tai tokie dalykai, kaip nafta, auksas, taurieji metalai ir taip toliau. Jų kainos keičia pasaulio ekonomiką ir paslaugų kainas. Valiutos ir jų kursai yra kone gyvas, kvėpuojantis organizmas. Ten pasikeitimai vyksta greitai, jie taip pat priklausomi nuo geopolitinės ir ekonominės situacijos tarp šalių. Kriptovaliutos – visiškai tas pats. Na ir akcijos bei obligacijos yra tiesiogiai susiję su įmonių arba valstybių finansiniais bei ekonominiais rodikliais. Investuosite į augančią kompaniją – uždirbsite. Pirksite regresuojančios bendrovės akcijų – pinigų neteksite.

Taip pat yra ir investiciniai fondai. Ten jūsų pinigai virsta fondo vienetais. Fondo vienetas sudarytas iš akcijų/obligacijų ar kitų turto rūšių. Augant fondo vieneto vertei didėja ir jūsų turto vertė. Tai labai paprastas būdas uždirbti, nes pakanka tik įdėti pinigus ir galite pamiršti.

Būkite verslo „angelu“

Verslo angelas yra toks investuotojo tipas, kuris investuoja tik į perspektyvius, bet didelę riziką turinčius projektus. Verslo angelams nereikia nei didelio darbo, nei kažkokių pernelyg įspūdingų sugebėjimų. Jūs galite susitikti su potencialiais kandidatais, kurie ieško investuotojo ir, jeigu patiks idėja – jiems pasiūlyti savo kapitalą.

Suburkite ambicingą komandą projektui

Iš visų sąraše esančių opcijų, ši reikalaus daugiausiai darbo. Jeigu turite kokią nors idėją, arba pažįstate labai motyvuotų žmonių, galbūt sukatės tokių asmenų rate – suteikite jiems galimybę pasireikšti. Jeigu esate įsitikinę, kad iš tam tikros idėjos uždirbsite – duokite tiems žmonėms kapitalo ir stebėkite projekto sėkmę. Patys galite tik domėtis finansiniais rodikliais, o visus veiklos niuansus palikti specialistams bei komandai.

Geriausia, kad žmones suburtumėte patys, nes taip matysite viziją ir vertybes, ar jos sutampa su jūsų. 

Sukurkite internetinę parduotuvę ir ją patikėkite pigiai darbo jėgai

Pasamdykite gerą programuotoją Lietuvoje arba patys sukurkite internetinę parduotuvę kokiam nors įdomiam produktui ar paslaugai. Pavyzdžiui tai galėtų būti rankų darbo, aukštos kokybės baldai, kuriuos gamintų koks nors nedidelis cechas, kuriame dirba pažįstami. Jeigu nagrinėsite internetines parduotuves, pamatysite, kad jūsų prekių, šiuo atveju baldų kainos gerokai skiriasi Lietuvoje ir Vakarų Europoje ar JAV. Siūlome sukūrus internetinę parduotuvę ją automatizuoti – įdarbinti klientų aptarnavimo specialistus Indijoje ar Pakistane, kur labai pigi darbo jėga. 

Jie galės prižiūrėti užsakymus ir valdyti jūsų prekybos platformą, o Lietuvoje pagaminti baldai ar kitos prekės pasklis po visą žemyną ar pasaulį, kaip aukštos kokybės, nebrangi produkcija.

Skolinkite tarpusavio skolinimo platformoje

Skolindami žmonėms, tarpusavio skolinimo platformose galite uždirbti tikrai nemažus procentus. Jeigu norite prisidurti prie algos – naudokitės tokia paslauga. Tačiau nepamirškite, kad čia, kaip ir visur kitur – yra rizika viską prarasti.