Stiliaus patarimai
Mada

Keli patarimai lengvesniam savo stiliaus kūrimui

Sutikite, tikrai ne kiekvienai iš mūsų lengvai ir greitai sekasi suformuoti norimą įvaizdį. Kartais tarytum atrodo, jog niekaip nepavyks pasiekti norimo rezultato – net jei mūsų drabužių spinta yra perpildyta naujausiais ir madingiausiais drabužiais! Tačiau dažnai mes susitelkiame į tai, kas nėra svarbu, pro savo akis praleisdami tai, kas iš tikrųjų turi didelę reikšmę puikiam stiliui. Todėl pasidalinsime keliais patarimais, kurie turėtų padėti lengviau sukurti jūsų skonį atitinkantį įvaizdį.

Suformuokite kapsulinį garderobą

Kapsulinė spinta – tai mados ir funkcionalumo sankirta, kai viską, kas yra jūsų spintoje, galima lengvai derinti ir maišyti. Galvokite apie tai kaip apie savo asmeninę uniformą, nes viskas dera tarpusavyje ir sudaro pagrindą jūsų asmeniniam stiliui suformuoti. Kai turite kapsulinę spintą, rytais apsirengti tampa daug lengviau. Viskas jau dera tarpusavyje, todėl nereikia spėlioti, ką jums vertėtų pasirinkti.

Tvarkydamos turimą garderobą ir pradėdamos ieškoti naujų stiliaus detalių, siekite galutinio tikslo – turėti panašių drabužių kolekciją. Kapsulinės spintos metodika svarbi ne tam, kad pasiektumėte tam tikrą drabužių skaičių savo spintoje, o tam, kad sukurtumėte aprangos sistemą, kuri palengvina jūsų kasdienybę.

Dėvėkite drabužius, kurie iš tikrųjų tinka

Drabužiai, kurie tinka, yra svarbiausias dalykas, kai kalbama apie puikų stilių. Kodėl? Todėl, kad dėvėdamos drabužius, kurie mums tinka, išryškiname savo privalumus ir, svarbiausia, jaučiamės gerai. Gražiems drabužiams nėra vietos mūsų spintose, jei jie iš tikrųjų mums netinka ir neatitinka mūsų kūno formų.

Kai kalbama apie drabužių prigludimą, mūsų pasirenkami drabužiai turėtų sukurti aiškią formą ir leisti kvėpuoti, bet neatrodyti apdribę. Tinkamas prigludimas – tai būdas sukurti puikų stilių ir jaustis patogiai dėvint drabužius. Nesirinkite mažesnio dydžio drabužių tik todėl, kad dėl to geriau jaučiatės, arba didesnio, nes manote, kad taip paslėpsite problemines vietas. Tinkamai prigludę drabužiai visada atrodys geriausiai.

Nesidairykite į trumpalaikes mados tendencijas

Mados arba tendencijos – tai, kas per vieną naktį sulaukia didelio dėmesio, bet turi mažai išliekamosios vertės. Pagrindinė stiliaus taisyklė – žinoti, kad nereikėtų gaišti per daug laiko susitelkiant į šias detales ir leisti pinigų tam, kas aktualu neišliks ilgą laiką. Nors suprantama, kad galite įsigyti tam tikrą naują drabužį, jei tikrai negalite liautis apie jį galvojusios, tačiau įsitikinkite, kad tokių pirkinių įsigyjate kuo mažiau ir sutelkite dėmesį į klasiką. Suformuoti savo stiliaus pojūtį reiškia pernelyg nesigilinti į tendencijas, kad nereikėtų nuolat atnaujinti savo drabužių spintos. Jei sėkmingai sukūrėte kapsulinę spintą, turėtumėte turėti viską, ko reikia kasdieniam įvaizdžiui tobulinti.

Eksperimentuokite ir tyrinėkite

Įvaizdžio kūrimas nevyksta akimirksniu, todėl leiskite sau žaisti ir tyrinėti. Stiliaus pojūčio kūrimas – tai bandymų ir klaidų procesas, kurio tikslas yra padėti atrasti tai, kas jums padeda jaustis geriausia savo pačios versija. Naudokitės tuo, ką turite spintoje, ir eksperimentuokite su naujais aprangos deriniais. Nueikite į parduotuvę ir išbandykite siluetus, kurių niekada neregėjote ant savo kūno. Kai išeinate iš savo komforto zonos, atrandate naujas galimybes.

Atminkite, kad amžius yra tik skaičius

Kalbant apie drabužius, sąvoka „tinkamas amžiui“ yra netinkama. Įsakmi nuostata, kad su amžiumi reikia pasiduoti ramesniam ir konservatyvesniam įvaizdžiui, rodo, jos geriausiai atrodome tik po tam tikro laiko. Todėl svarbiausia yra tai, kaip mes jaučiamės ir kaip mūsų drabužių pasirinkimas pakelia mūsų pasitikėjimą savimi. Nepriklausomai nuo savo amžiaus, pasirinkite stilių, kuris leidžia jums jaustis gerai, eksperimentuokite su mada ir žinokite, kad jūsų, kaip moters, teisė būti tokiai stilingai, kokia norite būti.

Daugiau naudingų stiliaus patarimų moterims rasite: https://sidonas.lt/blog