IT ir technologijos

Kompiuterių remontas Klaipėdoje. Ar prietaisai genda visur vienodai?

Šiomis dienomis daugeliui mūsų be kompiuterių tikrai būtų sudėtinga įsivaizduoti kasdienybę. Būtent dėl šios priežasties būtina saugoti ir prižiūrėti turimą kompiuterį. Nors kompiuteriai sensta su amžiumi ir gedimų išvengti neįmanoma, tam tikri patarimai padės atitolinti kompiuterio gedimus. Apie kompiuterių remontą Klaipėdoje pakalbinome Techremontas.lt specialistus, dirbančius visoje Lietuvoje ir galinčius juos palyginti.

Mechaniniai kompiuterio pažeidimai

Nors su mechaniniais pažeidimais dažniausiai tenka susidurti nešiojamiems kompiuteriams, reikia pripažinti, net ir stacionarūs kompiuteriai kartais neišvengia kritimų. Kas gana keista, juk jie pernešami tik labai retais atvejais. Kaip to išvengti? Būti atidesniems.

  • jeigu kompiuterį vežate į kitą vietą, pasirūpinkite, kad jis būtų tinkamai ir saugiai įdėtas;
  • reikia pernešti kompiuterį į kitą vietą? Nesiblaškykite, neneškite dar kelių daiktų kartu su kompiuteriu, tuomet bus mažesnė rizika, kad jį išmesite;
  • jokiu būdu nepalikite kompiuterio ant stalo ar sofos krašto. Jis gali neišlaikyti lygsvaros ir nukristi.

Kad ir kaip būtų keista, tačiau Klaipėdoje, pasitaiko mažiausiai korpuso pažeidimų, lyginant su kitais didžiausiais Lietuvos miestais. Galbūt žmonės Klaipėdoje mažiau išsiblaškę?

Nešvarumai sukelia gedimus

Labai gaila, tačiau ne kiekvienas supranta, kad dulkės, esančios ant kompiuterių, gali sukelti pažeidimus. Tai ypač galioja kalbant apie aušinimo sistemą. Jeigu norite, jog ji tinkamai veiktų, nepatingėkite nuvalyti dulkes. Patarimas Klaipėdiečiams: smėlis kenkia taip pat.

Gamintojo klaidos

Pasitaiko, jog nusipirkę kompiuterius žmonės jų atidžiai neapžiūri ir tik po poros savaičių pradeda pastebėti defektus, kurie jau buvo įsigyjant kompiuterį. Kaip elgtis tokioje situacijoje? Deja, bet praėjus ilgesniam laikui gali būti sudėtinga įrodyti, kad defektas atsirado ne dėl jūsų aplaidumo. Vos tik nusipirkus kompiuterį, reikia jį apžiūrėti ir iš karto grąžinti kartu su garantija, jeigu pastebėjote defektą.

Venkite skysčius palikti prie kompiuterio

Neretai pasitaiko, kad kompiuterio gedimai kyla dėl to, nes žmonės neatsargiai elgiasi aplink kompiuterį ir jį apipila skysčiais. Tokiu atveju reaguoti reikia greitai. Visų pirma, atidžiai išvalyti kompiuterį ir kuo greičiau. Jeigu kompiuteris veikia, sunerimti nereikia. Bet tai nereiškia, jog nereikia parodyti kompiuterių specialistui. Deja, bet tokiu atveju gali pasireikšti gedimai po kurio laiko. Apžiūra, o kartais ir remontas, tokiais atvejais būtini.

Nesvarbu, kokie gedimai pasitaikys jūsų kelyje, Techremontas.lt kompiuterių remontas Klaipėda padės juos išspręsti. Atsiradus gedimui yra labai svarbu diagnozuoti jį laiku, tuomet kompiuterį sutvarkyti galima ir greičiau, ir pigiau.