Dantu tiesinimas
Sveikata

Kodėl verta turėti tiesius dantis?

Šiuolaikiniame pasaulyje, kuriame išorinis grožis užima svarbią vietą, yra privalumas atrodyti patraukliai. Šypsena – tai raktas į sėkmę, kuris yra reikalingas patogiam gyvenimui. Skamba neįtikėtinai? Verta žvilgtelti į pasaulio žvaigždžių elitą – visi iki vieno turi gražią šypseną ir sveikus dantis, o bežiūrint į juos kyla pavydas – jie atrodo tokie laimingi! Tokiu gali tapti kiekvienas – tereikia bent minimaliai prižiūrėti savo dantis, o baimė apsilankyti pas odontologą turėtų būti pamiršta – šių dienų odontologija yra pažengusi į priekį ir gali pasiūlyti begalę būdų kaip turėti gražius dantis.

Netaisyklingas sąkandis yra didžiausias kreivų dantų priešas. Dantu tiesinimas ištaiso šią problemą – tai ne tik pataisys jūsų dantis, bet ir sąkandį. Neverta bijoti nepatogių dantų breketų, kurie seniau buvo vienintelis būdas turėti gražius dantis – dabar odontologas gali pasiūlyti permatomas dantų plokšteles, apie kurių naudojimą žinosit tik jūs. Ši priemonė yra itin veiksminga ir patogi – tereiks nepamiršti juos išsiimti prieš valgį arba miegą.

Kai kurie žmonės mano, kad dantų tiesinimas yra itin brangus „malonumas“, todėl jie net nebando ieškoti alternatyvų. Žinoma, tai gali būti sudėtinga gyvenant mažame mieste ar kaimelyje, kuriame vos vienas odontologas ir jokio kito pasirinkimo. Ką daryti? Šiuo atveju reikia nepagailėti savo laiko bei nuvažiuoti į didesnį miestą ar bet kurią odontologijos klinika Vilniuje.

Vis dar nemanote, kad turėti tiesius dantis yra būtina? Burna – tai didžiulis bakterijų židinys, o turint kreivus, ėduonies sugadintus dantis gana greitai jų gali nelikti nė vieno. Ką darysite tuomet? Net ir naudojant pagrindines burnos higienos priežiūros priemones negali būti tikras, kad dar ilgai turėsi sveikus dantis. Tiesūs dantys iš dalies padeda ilgiau turėti sveikus dantis, todėl verta į tai investuoti.

Yra daugybė būdų kaip galima turėti tiesius dantis. Daugybė profesionalių odontologų šiandien gali pasiūlyti nemokamas konsultacijas savo odontologijos klinikose, todėl jau dabar vertėtų pasiruošti pirmajam vizitui. Sveiki dantys sustiprins ne tik jūsų sveikatą, tačiau taip pat suteiks ir pasitikėjimo savimi.