Autonuoma
Transportas

Kuomet reikia išsinuomoti automobilį

Automobilio nuomos gali prireikti pačiais netikėčiausiais momentais. Dauguma apie autonuomą pagalvoja tik išvykę pakeliauti į užsienį. Norėdami greičiau apžiūrėti kokį nors regioną ar pasivažinėti po visą šalį, turistai dažnai nuomojasi automobilius ir jais džiaugiasi. Tačiau tokia nuoma visai klesti ir Vilniuje, ir Kaune, ir toli gražu ne tik užsienio turistai ja naudojasi. Kas dar tuomet?

AutonuomaOgi mes patys. Dažnai autonuoma Kaune gali tapti jūsų dėmesio objektu visai netikėtai. Paprasčiausias pavyzdys – tai sugedęs ar net sudaužytas jūsų paties automobilis. Tol, kol ieškosite naujo ar kaupsite jam lėšas, kažkaip gyventi jums reikės. Ir toli gražu ne visiems pavyksta išsiversti be automobilio net vieną dieną – darbo pobūdžių ir šeimyninių aplinkybių būna pačių įvairiausių. Būtent tuomet eilinis kaunietis ir susidomi, kur gi Kaune galima pigiau išsinuomoti automobilį. Tai – tik vienas paprastas pavyzdys, kaip autonuoma Kaune ar Vilniuje gali tapti labai reikalingu ir savaime suprantamu dalyku patiems miestiečiams.

Kaip išsirinkti automobilį nuomai?

Jeigu jau jums prireikė automobilio savaitei ar net mėnesiui, reiškia nuomos greičiausiai neišvengsite. Tokiu atveju reikės kokiu nors būdų išsirinkti automobilį. Dažniausiai tą greitai apsprendžia tiesiog jūsų finansinė situacija. Vieniems automobilių nuoma iš reikalo yra tikra finansinė tragedija ir jie ieško pigiausio įmanomo automobilio, tuo tarpu kitiems tai – puiki proga pasivažinėti kokiu nors įdomesniu automobiliu, arba pavyzdžiui tokiu, apie kokio pirkimą netolimoje ateityje galvojate.

Tiesą sakant, kur kas dažniau tenka susidurti su pirmuoju atveju. Žmonės retai kada nori išleisti automobilių nuomai daugiau nei yra būtina, tad nieko keisto, jog paklausiausi yra maži, ekonomiški, patys pigiausiai automobiliai. Nuomojantis tokį automobilį ilgesniam laikui paros kaina retai kada siekia daugiau nei keliolika eurų. Tokia kaina jau yra patraukli daugeliui, tad ir nuomos įmonės daugiausiai siūlo būtent mažų ir ekonomiškų automobilių.

Jeigu pinigų jums netrūksta ir priverstinę automobilių nuomą norite paversti smagia pramoga, kartais tai negali būti taip paprasta, kai atrodo. Vis tik ir Vilnius, ir Kaunas nepasižymi didele nuomojamų automobilių įvairovę, tad pasirinkimas didelis tikrai nebus. Kita vertus, tiek įdomesnių hibridinių automobilių, tiek ir elektromobilių išsinuomoti galima. Būtent pastarieji paprastai nuomojami daugiau dėl oro išbandyti. Na o retų ar prabangių modelių automobilių nuomai Lietuvoje rasti ko gero nepavyks.