Statyba

Pastolių nuoma Kaune

UAB Pastolis.lt siūlo pastolių nuoma Kaune geriausiomis sąlygomis. Mes turim platų pastolių pasirinkimą. Pas mus rasite modulinius bei rėminius pastolius. Pastolių pagalba galėsite atlikti bet kokius fasado statybinius darbus.

Moduliniai pastoliai – šie pastoliai skirti dirbti prie itin sunkiai prieinamų vietų, kur standartiniai fasadiniai pastoliai savo funkcijos atlikti nebegali. Savo struktūros pagalba moduliniai pastoliai gali būti montuojami ant nelygaus grunto, lenktų formų objektuose. Šie pastoliai itin universalus. Tačiau šie pastoliai kainuoja brangiau nei rėminiai. Modulinių pastolių montavimas itin paprastas ir greitas. Šie pastoliai turi 5 sujungiamasias dalis taip pat reguliuojamas kojas, kurių pagalbą pastoliai gali prisitaikyti prie bet kokio paviršiaus.

Rėminiai pastboliai – tai standartiniai pastoliai, dažniausiai naudojami paprastiems fasado darbams. Šie pastoliai tiks tik prie parastų objektų. Rėminiai pastoliai greitai montuojami, tai padaryti galite ir patys, jie neturi jokių sudėtingų jungčių. Rėminiai pastoliai kartais vadinami fasadiniais pastoliais. Šiuos pastolius dažniausiai pamatysite staytbų aikštelėje, jie yra pigesni, puikiai tinkantys paprastiems fasado darbams.

Layher pastoliai

Tai vienareikšmiškai žinomiausias pastolių gamintojas. Layher pastolių gamintojai didelį dėmesį skyrė saugumui, todėl šie pastoliai yra itin saugus. Layher pastoliai turi papildomus apsauginius bortus. Lauher pastolių technologija leidžia pačiam žmogui juos montuoti, jų struktūra sudaryti iš 5 jungiamųjų dalių, todėl tai padaryti tikrai paprasta.

Pastolių nuoma Kaune ar jų pirkimas?

Moduliniai bei rėminiai pastoliai kainuoja labai daug. Dauguma žmonių renkasi jų nuoma vietoj pirkimo, taip sutaupydami daug pinigų. Pavieniai statybininkai ar net didžiulės statybų įmonės nuomuojasi šiuos įrankius dėl vienkartinių objektų, nes jų pirkti tiesiog neverta. Prieš galvodami įsygiti savo nuosavus pastolius pagalvokite apie jų panaudojimo paskirtį, ar tai bus kasdieninis jūsų įrankis, ar jį planuojate panaudoti vienkartiniui darbui ir padėti į sandėliuką. Iškėlus sau šį klausimą bus lengviau apsispręsti ar reikia pirkti ar nuomuotis. UAB Pastolis.lt įmonę pasiruošusi pasiūlyti geriausias pastolių nuomos sąlygas Kaune ir aplinkiniuose rajonuose. Galime pristatyti pastolius iki jūsų pasirinkto objekto bei juos paruošti naudojimui.