Įvairūs,  Laisvalaikis

Paveikslai vieni populiariausių meno vetybių

paveikslaiKiekvienas išsilavines žmogus domisi menu, lanko muziejus ir meno parodas. Paveikslai yra vieni populiariausių meno dirbinių užimantys svarbia vietą ne tik asmenybės dvasiniame pasaulyje, bet ir dažno žmogaus namų interjero puošyboje. Sakoma, kad dėl skonio nesiginčyjama, tačiau namų interjeras privalo būti toks kuriame galima atsipalaiduoti, pailsėti, o reikalui esant susikaupti ir panirti į gilius apmastymus. Todėl namų išplanavimas ir dizainas yra ypač svarbus. Svetainė ir darbo kambarys turėtų kardinaliai skirtis, kad viename būtų galima atsipalaiduoti, o kitame susikaupti. Viename gali tikti abstrakcija, o kitame ramus peizažas ar tapytas portretas. Todėl paveikslai yra ypatingai svarbus dalykas nes tai nėra paprasta interjero detalė. Į juos įlieta žmogaus gyvenimo supratimas ir siela.

Kaip išsirinkti tinkamą meno kūrinį

Kuriant namų interjerą yra svarbu turėtį skonį ir pasiklausti dizainerių patarimų, tačiau renkantis meno kūrinį yra ypatingai svarbu turėtį jausti ryšį su juo. Tik pažvelgus į Jums patinkanti meno dirbinį pamėginkite mintyse įsivaizduoti kur jisai labiausiai tiktu Jūsų namuose. Kaip pavyzdį įsivaizduokime gražų ir spalvingą tapytų vaisių natiurmortą. Kuriame akvarele arba aliejiniais dažais gražiame kambario fone, ant stalo nutapyti obuoliai, vynuogės, kriaušės, praluptas apelsinas, bananai ir žemuogės. Toksai paveikslas tikriausiai labiausiai tiktų Jūsų namų svetainėje ar valgomajame kuriame geriate arbatą ir valgote desertus. Portretinis paveikslas mano mintyse geriausiai tinka šeimos bibliotekoje – kambaryje kuriame yra daug knygų ar kambaryje kuriame yra židinys. Na, o darbo kambaryje mano nuomonę labiausiai tinka abstrakcijos paveikslai.

Domėkitės menu

Domėjimasis menu duodą ne tik didelį išsilavinimą, bet ir pageriną žmogaus dvasinę būseną, sielos ryšį su egzistencinių pasauliu. Taip pat meno pasaulio „pulso“ jutimas leis Jums ne tik išsirinkti puikius ir vertingus jaunųjų dailininkų meno kūrinius, taip pat puikiai investuoti pinigus, bet ir leis nuolatos atsinaujinti savo namų interjerą. Paveikslai perkami nebūtinai visam gyvenimui, juk juos galite nuolatos atnaujinti. Įsigiję patikusį kūrinį ir po kurio nors laiko pamačius naują labiau patinkantį pirkitę jį, o senajį parduokite.