Namams,  Paslaugos

Perkraustymo paslaugos Vilniuje: kaip neapsigauti?

perkraustymo paslaugos vilniujePerkraustymo paslaugos tampa vis populiaresnės Vilniuje ir kituose didžiuosiuose miestuose. Tai natūralu, žmonės pradėjo labiau vertinti savo sveikatą – nenori nešioti sunkių daiktų, prakaituoti lipant laiptais nešant sunkias spintas. O taip pat taupomas laikas – patikėjus perkraustymą profesionalams, lieka daugiau laiko įkurtuvių malonumams. Tačiau kaip neapsigauti renkantis paslaugos tiekėją ir kaip žinoti, kaip elgiasi profesionalūs kraustytojai?

Perkraustymo paslaugos Vilniuje yra populiarios, konkurencija didelė, tad kaina tikrai nėra tokia, kuri “kandžiotųsi”. O ir taupyti nevertėtų – juk norite persivežti į naujus namus ne šukių rinkinį, o sveikus ir nepažeistus daiktus. Didžiausia problema – dažnai pasirenkami pigesnę pervežimo paslaugą teikiantys asmenys ar įmonės, kurie su profesionaliu perkraustymu neturi nieko bendro. Pervežėjai turi nedidelį krovininį automobilį, liaudiškai vadinamą „mikruške“ arba sunkvežimį bei po darbo valandų bando prisidurti prie atlyginimo. Tačiau realiai jie veikia tik kaip vairuotojai – dažnai netgi už papildomą mokestį nesutinka padėti sunešti daiktų į transporto priemonę, neturi priemonių apsaugoti krovinį, nesidomi saugiu ir optimaliu daiktų pakrovimu. Būtent tokio pervežimo būdo reikia vengti persikraustant.

Užsakant profesionalūs perkraustymo specialistus nebijokite paklausinėti ir sužinoti kokias paslaugas jie teikia. Tradiciškai, pagrindinės perkraustymo paslaugos yra:

  • Daiktų, baldų pakavimas. Jei neturite laiko ir galimybių laiku susipakuoti visų daiktų – galite pasitelkti profesionalus. Netgi jei susipakuojate patys, kraustymo įmonės atstovai papildomai atsiveža pakavimo priemonių, kad galėtų užtikrinti saugų daiktų pervežimą.
  • Daiktų pakrovimas į automobilį. Paprastai atvyksta du perkraustytojai, kurie puikiai susitvarko su visų daiktų pakrovimu. Tačiau pasitikslinkite šią informaciją užsakymo metu.
  • Sunkių, didelių gabaritų daiktų kraustymas. Pianinas, seifas, dvidurė medžio masyvo spinta – tokie kroviniai negąsdina profesionalų. Specialūs diržai nešimui, vėžimėliai („karučiai“) padeda saugiai ir greitai nugabenti į automobilį net atrodytų nepajudinamus daiktus.
  • Saugus pervežimas. Perkraustymo paslaugas teikiančių įmonių automobiliai yra specialiai pritaikyti – juose yra priemonės apdengti, sutvirtinti, pririšti daiktus prie stabilių paviršių, taip užtikrinant, jog pervežimo metu dėžės neslidinės, baldai nenuvirs ir pan.

Jei įmonė siūlo visas šias paminėtas paslaugas ar dar daugiau – jūs pataikėte ten kur reikia ir nereikės bijoti, jog liksite apgauti, o pianinas bus nustumtas laiptais žemyn. Taigi telieka sutarti perkraustymo datą ir pradėti pakuotis. Gerų įkurtuvių!