refinansavimo paskolos
Įvairūs

Refinansavimo paskolos negrąžinimas užtraukia atsakomybę

Sunku laikytis finansinės drausmės ir to pasekmė – susikaupusios didžiulės skolos? RefinansavimoPaskolos.lt teigimu, iš bėdos galbūt pavyktų išsikapstyti skolinantis iš naujo, tik jau atsakingiau ir kruopščiau pasvėrus visus niuansus. Labai lengva greitai prisirišti prie kredito teikėjų, tačiau dar sunkiau – išsikapstyti iš nepavydėtinos situacijos. Finansų ekspertai rekomenduoja analizuoti rinkoje esančius pasiūlymus, nes kai kurie jų gali būti it gelbėjimosi ratas skendint didžiulėse skolose.

Kad ir kaip nepatikimai skambėtų, bet refinansavimo paskolos gali padėti

Skaičiavimų imtis finansų ekspertai siūlo ne veltui. Juos atlikus, galima matyti kuris paskolos pasirinkimas padėtų bent jau minimaliai sumažinti bendrą skolų dydį. Refinansavimo paskolos nėra eilinė skolinimosi procedūra. Jos paskirtis nėra siejama su vartojimo poreikių patenkinimu. Ji imama tais atvejais, kai norima grąžinti senas skolas ir paskui mokėti mažesnes įmokas.

Kreditų refinansavimas dabar yra labai populiarėjanti paslauga, kurios dėka pavyksta kažkiek sumažinti mėnesinių įmokų sumas ar bendras skolas. Procesas yra labai paprastas – tokia paskola imamam tam, kad būtų padengiamos senos skolos. Galbūt ir nepavyks padengti visų, bet dalį -turėtų pavykti. Kai ta dalis ar visos skolos padengiamos, asmuo lieka su viena paskola.

Paskolų refinansavimas

Kai yra viena paskola ir tenka mokėti vieną įmoką vietoje kelių, reikia žiūrėti koks būtų mėnesio įmokos dydis. Jeigu jis tampa mažesniu, tuomet refinansavimo paskolos nauda akivaizdi. Šitaip bent jau kažkiek palengvinama prasiskolinusio asmens situacija. Žinoma, sumažėjusios įmokos gali būti dėl kelių priežasčių. Viena jų – įmokų mokėjimo grafikas tampa ilgesnis. Kita priežastis – mažesnė palūkanų norma. Abu variantai yra labai realūs.

Tarp kitko, refinansavimo paskolos ir vartojamieji kreditai turi vieną bendrą savybę – jų negali gauti žmonės, kurie neatitinka VKĮ ir mokumo įvertinimo kriterijų. Aiškiau kalbant, refinansavimo paskolos negalės gauti bedarbiai ir tie žmonės, kurie negauna pakankamai pajamų.

Visi žmonės, kurie sunkiai grąžina skola, turėtų bent jau pasidomėti ar jiems prieinamos refinansavimo paskolos. Tai galėtų bent jau minimaliai pagelbėti tokiose situacijose, kai balansuojama ties vėlavimo riba. Viena įmokos atidėjimas galbūt padėtų išvengti priverstinio skolos išieškojimo.

Paskolų refinansavimas – atsakomybės reikalaujanti finansinė paslauga

Kaip ir vartojamieji kreditai, taip ir kreditų refinansavimas reikalauja visiškos žmogaus atsakomybės. Patekus į bėdą, jokiais būdais negalima vėluoti mokėti įmokų. Ignoruoti kredito teikėją – blogiausia mintis, kokia tik gali šauti į galvą. Ignoravimas dar labiau komplikuos ir taip jau prastą jūsų padėtį.

Kai žmogus, kuris turi mokėti įmoką, vėluoja ją mokėti ir taip pat vengia atsakyti į kreditoriaus skambučius, jis pradedamas laikyti nepatikimu. Tai reiškia, kad kredito teikėjas jau ruošiasi imtis priverstinio skolos išieškojimo.

Tokiose situacijose, kai akivaizdu, jog nebus iš ko padengti mėnesinės įmokos, rekomenduojama susisiekti su paskolos teikėju ir apie tai jį informuoti. Tokiais atvejais, kreditoriai linkę suteikti kažkokią pagalbą, nes mato, jog žmogus tiesiog yra didelėje bėdoje. Dažniausiai kreditoriai pasiūlo sumokėti to mėnesio palūkanas ir tokiu būdu leidžia nukelti įmokos mokėjimo dieną kažkuriam laikotarpiui. Aišku, gali pasitaikyti ir dar geresnių problemų sprendimo būdų. Tiesiog nereikia vengti kontaktuoti su paskolos teikėju, nes vis dėlto – jūs esate jam įsipareigoję.

Kreditų refinansavimas

Grįžtant prie priverstinio skolos išieškojimo, pravartu žinoti, kad tokiais atvejais iš žmogaus išieškomos gerokai didesnės pinigų sumos nei jis skolinosi. Tiek refinansavimo paskolos, tiek vartojamieji kreditai pareikalaus dar didesnių išlaidų. Tokiems žmonėms priteisiamos visos išieškojimo išlaidos. Tai reiškia, kad gali tekti apmokėti teismo išlaidas, kurias patyrė kredito teikėjas. Taip pat gali tekti mokėti antstolio mokesčius ir t.t.

Jeigu norite išvengti tokios nemalonus padėties, tuomet vykdykite savo pareigas. Jeigu jų negalite vykdyti kažkuriuo metu, tuomet, kaip jau minėta, susisiekite su kreditoriumi nurodytais kontaktais. Aptarsite visas įmanomas galimybes ir galbūt išvengsite teisinių ir labai skaudžiai finansiškai atsiliepiančių pasekmių.

Visi įsipareigojimai, kurie prisiimami, turi būti vykdomi laikomi, o galvojantys, kad yra būtų išvengti skolų grąžinimo, tiesiog turi sugrįžti į realybę. Žiniasklaidoje yra begalę mokomųjų ir informacinių straipsnių, kuriuos aptariamos visos galimo baigtys, jeigu kreditas nėra grąžinamas. Tos baigtys yra nenaudingos būtent tam žmogui, kuris nevykdo įsipareigojimų. Nėra jokių išimčių ir galimybių nusikratyti skolų. Refinansavimo paskolos bei visi kreditai be jokių išsisukinėjimų turi būti grąžinami taip, kaip buvo sutarta su kredito teikėju. Tik tai leis jums jaustis ramiais.