IT ir technologijos,  Paslaugos,  Verslas

SEO paslaugos baldų prekybos įmonei

Kaip tinkamai atlikti SEO paslaugas baldų prekybos ar gamybos įmonei? Jeigu prisijungsite prie „Google Keyword planner“ ir įvesite keletą bendrų raktažodžių „baldai“, „virtuvės baldai“, „lovos“ matysite, kad vidutinės mėnesinės užklausos yra tikrai didelės. Taip pat, „Google“ įrankis pateiks didelį giminingų raktažodžių kiekį. Naudinga išanalizuoti visus raktinius žodžius. Pagal jūsų parduodamus produktus reikia suskirstyti raktažodžius į grupes. Ateityje, kuriant SEO strategiją, tai bus labai naudinga.

Profesionalios SEO paslaugos reikalauja kruopštaus darbo, tad viską atlikite neskubėdami ir pasieksite norimus rezultatus. Taigi, SEO pradedame nuo raktažodžių surinkimo ir jų analizės. Sekantis žingsnis, parduodamų produktų analizė. Toliau reikia išsirinkti prekes, kurios jūsų įmonei yra naudingiausios. Kodėl? Pagal produktus, rekomenduojama ir atitinkamai išsirinkti raktažodžius. Nėra protinga iškarto kelti svetainę pagal didelį kiekį skirtingų raktažodžių. Kodėl? Tokia SEO paslaugų strategija nutolina nauda iš paieškos sistemos. Daug raktažodžių kelsite ilgą laiką ir nežinia kada pasieksite pirmą paieškos puslapį. Dar ilgiau užtruks TOP pozicijų užėmimas. SEO specialistai rekomenduoja pradėti nuo konkrečios raktažodžių grupės. Tarkime, jūsų įmonei naudingiausia prekiauti virtuvės baldais. Tokiu atveju surinkite visus giminingus raktažodžius ir SEO pradėkite koncentruojantis į stipriausius raktinius žodžius. Mažas užklausas turinčius raktažodžius naudokite rašant internetinės svetainės tekstus. Taip, keliant pagrindinį raktažodį, išsikelsite ir mažų užklausų raktažodžius.

Kaip kurti turinį?

Atliekant SEO paslaugas internetinės svetainės ar el.parduotuvės turinys yra vienas svarbiausių dalykų. Jeigu projektas neturi kokybiško turinio, būtina jį sukurti ar atnaujinti senąjį. SEO specialistai žino, kad teikiant šias paslaugas rekia ne tik užsiimti atgalinių nuorodų kūrimu, bet ir svetainės vidinio turiniu. Labai naudinga, kuomet įmonės puslapyje yra rašomas tinklaraštis. Kiekvieną kartą kuriant naują pranešimą, galima jį optimizuoti pasirinktam raktažodžiui. Tokiu būdų, auga net tik svetainės vertė, bet ir paieškos sistemoje užimate papildomus raktažodžius.

Atgalinių nuorodų rinkimas.

Kaip ir kiekvienam SEO projektui, taip ir atliekant SEO baldų prekybos įmonei svarbu yra gauti daug kokybiškų atgalinių nuorodų. Kaip suprasti ar atgalinė nuoroda yra kokybiška? SEO specialistai dažniausiai naudojasi specialiais įrankiais ir vertina keletą parametrų: PA (page authority), DA (domain authority), PageRank, MOZtrust, svetainės lankomumas ir turinys. Patikrinti šiuos duomenis galite su skaitmeninio marketingo įrankiai, vienas iš jų: „Open Site Explorer“.

Atlikdami SEO paslaugas savo projektui nepamirškite kurti kokybišką turinį. Pasirūpinti, kad kiekvienas tekstas būtų apipavidalintas aukštos kokybės fotografijomis. Kuriamas turinys turi būti įdomus skaitytojams ir optimizuotas paieškos sistemai.

Patiko straipsnis? Tuomet patiks ir Bilger.lt