Statymai už Euroviziją
Laisvalaikis

Statymai už Euroviziją gali papildyti jūsų piniginę

Ar esate azartiški? Mėgstate lažintis? Įprastai esate sėkmingi? Tuomet galbūt jau esate išbandę lažybų bendrovių paslaugas. Jei taip, statymai už Euroviziją jums taip pat turėtų būti pažįstami. Kadangi Eurovizijos konkursas vyksta tik kartą metuose, jis sulaukia labai didelio žmonių susidomėjimo. Kaip jau supratote, šio konkurso populiarumu netrunka pasinaudoti ir lažybų organizatoriai, todėl kiekvienas Eurovizijos dainų mėgėjas gali išbandyti savo jėgas statydamas.

Ne paslaptis, kad labai dažnai Eurovizijos statymuose dalyvauja mėgėjai, t.y. žmonės, kurie į lažybų bendroves užklysta ypač retai ir tik dėl pramogos. Šiai grupei žmonių tiesiog patinka spėlioti ir žiūrint Eurovizijos konkursą jausti didelį jaudulį. Tačiau yra ir kita žmonių grupė, kuri dalyvauja pastarosiose lažybose. Tai yra profesionalūs žaidėjai, puikiai išmanantys Euroviziją ir nuolatos stebintys įvairias muzikinio pasaulio tendencijas.

Žinoma, visuomet atsiranda skeptikų, kurie mano, kad bet kurie pasaulinio lygio konkursai yra surežisuoti ir juose iš anksto yra numatyti tam tikri nugalėtojai. Tačiau tai tik skeptikų kalbos, kurios neatitinka realios situacijos. Būtent Eurovizijos konkurse už dalyvius balsuoja dalyvaujančios šalys, t.y. balai, kurie skiriami vienai ar kitai šaliai yra atkeliavę iš oficialios komisijos ir žiūrovų. Todėl visas balsavimo procesas yra skaidrus ir pagrįstas realiais skaičiais.

Žvelgiant į statistiką matyti, kad statymai už Euroviziją jau seniai yra labai geras būdas užsidirbti. Kai žaidėjai skiria pakankamai dėmesio būsimų įvykių analizei, galimybės laimėti tampa kur kas didesnės. Prieš prasidedant Eurovizijos konkursui visuomet įvairiose žiniasklaidos priemonėse yra skelbiama daug informacijos apie būsimus dalyvius, dainas, dainininkų populiarumą ir jų sceninę patirtį. Tokia informacija profesionaliems statymuose dalyvaujantiems žaidėjams yra verta daugiau nei galite įsivaizduoti.

Nors kiekvieno lažybų dalyvio tikslai daugiau mažiau skiriasi, turbūt sutiksite, kad visi norime laimėti. Net ir tuomet, kai statome tik pramogai, o Eurovizija mums yra vienas smagiausių konkursų metuose, tiksliais duomenimis pagrįstas statymas yra vertas kur kas daugiau, todėl visuomet rekomenduojama net ir statant mėgėjiškai skirti bent šiek tiek laiko informacijos peržvelgimui ir kur kas objektyvesniam statymui.