Namams,  Paslaugos

Susiruošei persikraustyti? Ką turi žinoti.

perkraustymo paslaugosNT specialistai pastarąjį pusmetį apibūdina kaip itin aktyvų judėjimą, parduota daugiau butų, namų, vyksta intensyvios statybos, žmonės keičia gyvenamąjį būstą. Manoma, jog euro įvedimas taip pat pajudino pinigų srautus ir žmonės buvo labiau linkę investuoti. Tad Naujus metus daugelis pradėjo mintimis apie persikraustymą. Tačiau kraustantis pirmą kartą dažnai kyla įvairiausių klausimų. Tad nuo ko pradėti? Keli patarimai:

#1: pradėk nuo generalinės tvarkos.
Patarimas aktualiausias tiems, kurie kraustosi į mažesnį būstą, tačiau ir kitiems tikrai nederėtų kraustyti su šiukšlėmis, tuo labiau, jog nuo jų kiekio gali priklausyti ir išaugti perkraustymo paslaugos kaina. O ir apskritai, kam persivežti daiktus, kurių neprireikė ir tikrai neprireiks? Taigi, pirmiausia pradėk nuo vietų kuriose kaupiasi daiktai kategorizuojami kaip „gal dar prireiks“ – sandėliukas, balkonas, palėpės ar kitos patalpos. Atsikračius šiukšlių galima bus ramiai pradėti pakuotis išties reikalingus gyvenimui daiktus.

#2: nepanikuok ir kreipkis į profesionalus.
Euforiją „naujas butas!“ netrukus pakeičia panika – nuo ko pradėti kraustytis? Svarstomi paprasti logistiniai klausimai – kaip viską spėti, gal imti atostogas, iš kur gauti didelį automobilį, kaip reikės pervežti baldus ar stambiąją buitinę techniką. Klausimų daugiau nei atsakymų ir nejučia pradedama panikuoti, jog visko padaryti neįmanoma. Nurimk, išgerk kavos ir paklausinėk neseniai persikrausčiusių draugų, galbūt jie galėtų rekomenduoti perkraustymo paslaugas teikiančią įmonę. Kraustymo paslaugos yra išeitis ne tik neturint laiko ar turint daug daiktų – profesionalai padės išspręsti visus kylančius logistinius klausimus, patars, pasiūlys papildomas paslaugas, apie kurias galbūt net nesusimastei.

#3: pradėk pakuotis kuo anksčiau.
Nors dažnai galvojama, jog daiktų nėra tiek daug, tačiau pradėjus viską pakuoti išties nustembama kiek prireikia dėžių ir maišų viskam susidėti. Net ir po nuožmios generalinės tvarkos. Todėl neatidėliok pakavimo ir susiplanuok kasdien iškraustyti bent kažkokią dalį savo būsto, taip išvengsi varginančio pakavimosi maratono paskutinėmis dienomis. Jei matai, jog nespėji – pasitelk draugus. Paskutinei nakčiai gali likti tik paveikslas ant sienos, pora kavos puodelių ir dantų šepetėlis. Išaušus kraustymosi dienos rytui viskas privalo būti supakuota.