Tarptautines express ir economy siuntos
Transportas

Tarptautinių „Express“ ir „Economy“ siuntų pristatymas

Siuntų pristatymas šiomis dienomis tapo nepalyginamai paprastesnis, operatyvesnis ir saugesnis. Siuntos būna apdraustos, pristatomos tiek sausuma, tiek ir oru, o pristatymo terminai neretai būna vos kelios dienos. Tai akivaizdžiai parodo, kad šiuolaikinėje rinkoje vartotojams yra sukuriamos gerokai palankesnės sąlygos pasinaudoti siuntų pristatymo paslaugomis ir būti tikriems, kad siuntos adresatus pasieks nevėluojant ir visiškai saugiai.

Žinoma, kiekvieni kurjeriai yra skirtingi, todėl akivaizdu, kad kreipiantis į skirtingus paslaugų teikėjus galima susidurti ir su skirtingais pasiūlymais. Tačiau jei jūs naudositės tarptautinių kurjerių paslaugomis, neabejotinai galėsite pasirinkti tiek iš „Economy“, tiek ir iš „Express“ siuntų pristatymo.

Greitesnis tarptautinių siuntų pristatymas

Nemaža dalis šiuolaikinių vartotojų labai vertina greitį ir operatyvumą. Tai reiškia, kad dažnai jie nori, kad prekės būtų pristatytos kaip įmanoma greičiau. Tam profesionalūs kurjeriai šiandien siūlo „Express“ siuntų galimybę. Express tarptautinės skubios siuntos užtikrina, kad jos būtų pristatytos jau kitą dieną. Tai yra ypatingai aukštu operatyvumo lygiu pasižyminčios logistinės paslaugos, kurios nepalieka abejingų – ypač, kai yra didžiulė būtinybė siuntą gauti kuo greičiau.

Lėtesnis, bet pigesnis siuntų pristatymas

Suprantama, kad jei siuntos pristatomos labai greitai, padidėja ir tokių paslaugų kaina. Tačiau jei norima kuo daugiau sutaupyti ir pasirinkti iš pigesnių variantų, puikiai gelbėja šiuolaikinės tarptautinės Economy siuntos, kurios paprastai yra pristatomos per 1-5 d.d. Tai taip pat yra pakankamai optimalus siuntų pristatymo terminas, tačiau kaina tokių paslaugų atveju gerokai sumažėja. Todėl jei nėra būtinybės siuntą pristatyti ar gauti kuo greičiau, gali puikiai tikti ir „Economy“ siuntos pristatymo variantas.

Patogus siuntų pristatymo paslaugų užsakymas

Šiuolaikinė logistikos paslaugų rinka vartotojams gali pasiūlyti ne tik labai didelį skirtingų paslaugų teikėjų asortimentą, tačiau taip pat ir labai patogią galimybę šias paslaugas užsakyti naudojantis internetu. Dabar siuntos gali būti pristatomos „nuo durų iki durų“. Tai reiškia, kad vartotojams tereikia pasinaudoti internetu, pateikti savo užsakymą nuotoliniu būdu ir siunta gali būti paimta tiesiai iš jų namų ar darbovietės, galiausiai pristatant ją nurodytam adresatui.