Statyba

Velux stogo langai

Stogo langaiJei statote namą arba restauruojate seną stogo dangą ir nusprendėte įsigyti stogo langus, turbūt jau spėjote pastebėti, kad daugelis žmonių stogo langus vadina „veluksais“. Velux stogo langai vieni pirmųjų atkeliavo po to, kai Lietuva tapo nepriklausoma šalimi, todėl žmonės priprato prie šio pavadinimo ir jis įsitvirtino žmonių sąmonėje. Be to, Velux yra viena pirmųjų įmonių pasaulyje pradėjusių gaminti stogo langus. Viskas prasidėjo per antrąjį pasaulinį karą, kai žmonės miestuose ėmė keltis į palėpes, nes jautė didelį gyvenamosios vietos trūkumą.

Iš tikrųjų pastebima, kad stogo langai palengva praranda populiarumą, nes dabar yra projektuojama labai daug namų su plokščiais stogais. Atsižvelgiant į tai, Velux pradėjo gaminti stogo langus, kurie yra skirti plokštiems stogams.

Šiais metais įvyko labai daug permainų siūlomame Velux stogo langų asortimente, nes buvo atnaujinti jų modeliai ir daugelis kainų. Žinoma, turbūt pagalvojote, kad pastarųjų prekių kainos pakilo, tačiau skubame jus nuraminti, nes taip tikrai nenutiko. Konkurencija stogo langų rinkoje yra labai didelė. Dabar su Velux konkuruoja Roto, Fakro, Okpol ir kitos gerai žinomos bendrovės. Jau seniai sakoma, kad rimčiausias Velux stogo langų konkurentas yra Roto bendrovė. Labiausiai akivaizdus ir pagrindinis Roto ir Velux gamintojų skirtumas yra požiūris į produkciją. Pavyzdžiui, Roto stogo langai būna tik su apačioje įmontuota rankena, o Velux – viršuje arba apačioje. Roto stogo langus drėgnoms patalpoms gamina iš plastiko, o Velux juos gamina iš medžio ir padengia storu plastiko sluoksniu. Suprantama, kad tiek vienos, tiek ir kitos bendrovės požiūris į stogo langus yra teisingas. Dėl skirto gamintojų požiūrio, kiekvienas klientas turi puikų pasirinkimą ir gali pasirinkti tokius stogo langus, kurie geriausiai atitinka jų reikalavimus.

Grįžtant prie kalbos apie Velux stogo langus, reikėtų paminėti, kad nemažai daliai vartotojų labiau patinka Velux nei Roto siūloma produkcija, nes jų modelių pasirinkimas yra didesnis, o kaina kur kas mažesnė. Be to, Velux įprastai greičiau ir patogiau pristato stogo langus į nurodytą savo kliento objektą. Jie taip pat turi serviso meistrą, kuris visada gali atvažiuoti ir įvertinti sumontuoto lango kokybę. Po šiais metais įvykusio produkcijos atnaujinimo, Velux stogo langai padidino stiklo plotą, nedidindami išorinių stogo lango matmenų. Turbūt pagalvojote, kad stoglangiai tapo šaltesni, tačiau taip tikrai nėra. Velux sugebėjo padaryti šiltesnius ir daugiau šviesos praleidžiančius stogo langus. Tai pavyko padaryti į lango rėmus įmontavus papildomus izoliacinius komponentus ir pasitelkus geresnių savybių turinčius stiklo paketus. Kaip tik dėl tokių pravarčių inovacijų daugeliui žmonių ir patinka Velux bendrovės kuriami stogo langai – šios bendrovės produkcija visuomet yra keliais žingsniais priekyje.

Jei jums yra aktualus kambarių vėdinimas, Velux apie tai taip pat pagalvojo. Jų speciali horizontali rankena, sumontuota rėmo viršuje, gali ne tik atidaryti langą, bet ir palikti specialų plyšį. Dėka šios stogo langų savybės Jūsų kambariuose visada bus gaivus oras, o šaltas oras jų neatvėsins.

Velux stogo langai, skirti drėgnoms patalpoms, būna dengti specialiu balto plastiko sluoksniu, kuris nepraleidžia drėgmės į medžio konstrukciją. Šie langai yra brangesni, tačiau tikrai labai atsparūs drėgmei. Galima išgirsti, kad vokiečiai neretai montuoja drėgmei atsparius stogo langus į visus namų kambarius.