Šventės

Vestuvių filmavimas išsaugo brangiausius prisiminimus

vestuvių filmavimasVestuvės yra svarbus įvykis dviejų jaunų žmonių gyvenime. Tarsi riba skirianti gyvenimą prieš ir po, įsimintinas įvykis, kurį norėsis dar ne kartą prisiminti. O tam, kad prisiminti būtų paprasčiau, galima vestuves filmuoti – gražiausių akimirkų įamžinimas vestuvių filme leis juo gerėtis ir ateities kartoms.

Vestuvių filmuotojai – kaip pasirinkti

Vienas svarbiausių darbų prieš vestuves yra pasirinkti tinkamus žmones šalia. Kuomet būsite užtikrinti, jog tai žmonės, kurie padarys viską, kad šventė būtų nuostabi, šventės metu nereiks dėl nieko bijoti. Tas galioja renkantis maisto ruošėjus, dekoratorius, muzikantus ir vestuvių filmuotojus. Pastaruosius geriausia rinktis pagal atliktus darbus. Daugelis savo tinklalapiuose pateikia atliktų darbų ištraukas – įvertinkite jas.  Vestuvių filmuotojai turi savo stilių, tad išsirinkite priimtiną jums, jūsų stiliui ir gyvenimo būdui, tuomet jausitės natūraliai visos šventės metu, o filmuotojas tik fiksuos nuostabios šventės akimirkas.

Kada prasideda vestuvių filmavimas?
Žiedų sumainymas yra kulminacija, o vestuvių filmavimas prasideda nuo įžangos. Tradiciškai filmavimas prasideda nuo jaunikio namų, pasiruošimo, vykimo pas nuotaką, nuotakos jaudulio paskutinėmis akimirkomis užfiksavimas ir žinoma ėjimas link altoriaus skambant Mendelseno maršui. Įspūdingos ir simbolinės akimirkos kuomet duodami įžadai, sumainomi žiedai yra svarbiausi momentai, kuriuos filmuotojas privalo užfiksuoti. Tačiau tai nėra vieninteliai kadrai. Po oficialios dalies, jauniesiems pageidaujant filmuojama ir šventinė dalis. Tad vaizdų vaizdelių atsiminimui užfiksuojama tikrai nemažai. Filmo scenarijus suderinamas iškarto, tad filmas gali būti ir netradicinis, o su įmantriu pačių sugalvotu ar pasiūlytu scenarijumi, kuris atspindės visą jūsų gyvenimą ir santykių vingius. Argi ne šaunu žiūrėti filmą, kurio pagrindiniai aktoriai esate jūs patys?

Kaip pateikiamas vestuvių filmas?
Nufilmavus vestuves darbas nesibaigia. Iš nufilmuotos medžiagos yra sumontuojamas vientisas filmas į kurį įterpiami tinkami klipai, svečių sveikinimai, parenkama tinkama muzika sukurti tinkamą foną jūsų gyvenimo filmui. Filmo diskas pateikiamas su iš gražiausių akimirkų sumaketuotu viršeliu ir atrodo tarsi gražiausia ir brangiausia dovana.

Ir išties vestuvių atsiminimai yra geriausia dovana, kurią ir po kelių dešimčių metų su džiugesiu galėsite žiūrėti vėl ir vėl.