Verslas

Vizitinės kortelės – svarbiausia Jūsų įmonių informacija, telpanti delne

Visiems jauniems verslininkams svarbu, kad jų įmonės sulauktų kuo didesnio žmonių susidomėjimo. Vizitinės kortelės visada padeda  kiekvienai įmonei išgarsėti – juk jos gali pasiekti tūkstančius žmonių, gali „keliauti“ iš vienų rankų į kitas. Jos – pirmasis verslininkų ir jų klientų kontaktas. Gali būti vienpusės, dvipusės ar laminuotos. Vizitinių kortelių gamyba verčia į jų dizainą pažvelgti kūrybiškai, nebijoti eksperimentuoti su spalvomis. Spalvos, ypatingas dizainas ar net patraukianti frazė gali tapti Jūsų išskirtinumo ženklu ir padėti Jus įsiminti. Bet kas, kas padėtų kortelei išsiskirti iš minios, tuo pat metu atskleidžiant Jūsų verslo esmę, padės pasiekti Jūsų tikslus. Šiame straipsnyje patarsime kokia svarbiausia informacija turi tilpti į vizitines korteles. Pasakysime kaip vizitines korteles geriausia gaminti, kad jos būtų itin aukštos kokybės ir atrodytų profesionaliai. Taip pat atskleisime kokia vizitinių kortelių rūšis yra populiariausia.

Vizitinės kortelės –  kokia svarbiausia informacija turi tilpti į jas?

  • Vizitinėse kortelėse  nereikia per daug teksto, nes tai tikrai nėra estetiška.
  • Atminkite – kuo daugiau teksto jose, tuo mažesnis teksto šrifto dydis. O tai yra dar vienas minusas – jo neprimatys prasčiau matantys žmonės.
  • Vizitinėse kortelėse turi būti tai, kas yra svarbiausia: Jūsų vardas ir pavardė, pareigos ir organizacija, kurioje dirbate, kontaktinė informacija (telefono numeris, elektroninio pašto adresas, darbovietės adresas, socialinės medijos profilis).
  •  QR kodas – dar viena gera idėja, kurią patartina išnaudoti.

Kokybiškai, estetiškai, itin profesionaliai, standartiniais ir nestandartiniais dydžiais, su Jūsų asmenine ar Jūsų įmonės svarbiausia informacija, vizitines korteles gaminame mes, UAB „Reklamos ryklys“. Apsilankykite tinklalapyje – reklamosryklys.lt.

Vizitinių kortelių gamyba – kaip geriausia tai padaryti, kad šios kortelės būtų itin aukštos kokybės ir atrodytų profesionaliai?

  • Rekomenduojama gaminti korteles suapvalintais kampais, kadangi statūs kampai greičiau susilanksto ir tuomet vizitinė kortelė praranda savo reprezentacinę išvaizdą.
  • Šiuo atveju svarbus ir kortelės dydis – geriausia rinktis 5,5×8,5 cm vizitines korteles, kadangi tokio paties dydžio būna ir banko kortelės.
  • Tikėtina, jog tuomet Jūsų vizitinė kortelė piniginėje atsidurs prie svarbių banko ar kitų turimų lojalumo kortelių ir nekils noras jos išmesti.

Kokia vizitinių kortelių rūšis yra populiariausia?

Populiariausios vizitinės kortelės – laminuotos. Mat laminatas prideda joms papildomo tvirtumo ir apsaugos kortelės kraštus nuo aptrupėjimo, tai ypač svarbu, jei šios kortelės yra su pilnu tamsiu fonu. Blizgus laminatas paryškina spalvas, matinis –  blizgesio neturi, suteikia daugiau solidumo.

Apibendrinant, drąsiai galima teigti, jog vizitinės kortelės labai svarbu jauniems verslininkams, norintiems, kad jų įmonės greičiau išpopuliarėtų. O vizitinių kortelių gamyba leidžia pasitelkti kūrybiškumą, apsilankykite – reklamosryklys.lt. Pažadame – svarbiausia įmonės informacija tilps delne!