Finansai

Apie ateitį reikia galvoti šiandien

Jei būtume orakulai, žyniai, aiškiaregiai, gyventume kaip rojuje – žinotume kas mūsų laukia ateityje, kada pirkti laimingą loterijos bilietą, kur investuoti pinigus, jog jau po kelių dienų būtume milijonieriais. Deja, tokių super galių neturime ir šiandien tenka galvoti savo galva. Kitaip tariant, patys privalome būti savo likimo kalviais. Bet ar žinome, ką turime daryti, jog ateitis būtų šviesi?

Nesvarbu ką darome, visuomet turime galvoti apie pasekmes ir ateitį. Tai, kad šią akimirką viskas gerai, esame pavalgę, atsigėrę ir šiltai aprengti, nereiškia, jog taip bus visada.  Finansinė situacija kinta, tad šią akimirką turint papildomų pinigų reikia ne kišti juos į kojinę ar slėpti po čiužiniu, bet bandyti ieškoti optimalaus investavimo sprendimo ir turimą pinigų sumą padidinti.

Deja, bankai šiuo metu negali pasigirti didelėmis palūkanomis, tad vargiai išlošite patikėję jiems atliekamus keliasdešimt tūkstančių litų. Tačiau vis labiau populiarėjanti investavimo alternatyva padeda išspręsti šią problemą. Yra žmogus kuriam reikia pinigų, jis turi nekilnojamo turto, o jūs turite pinigų. Numanote kur link sukame? Teisingai, finansų valdymo įmonės teikia tarpininkavimo paslaugas įdarbindamos jūsų pinigus. Kadangi teikiamos paskolos su užstatu, jokios rizikos nėra. Jūs paskolinate pinigus, gaunate garantuotą  investicijų grąža 10-12 % metinių palūkanų, o investicijos laikotarpiu nekilnojamas turtas įkeistas tiesiogiai jums, tad turite saugumo garantą.

Toks investavimo būdas laikomu saugiu dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, jūs priimate galutinius sprendimus ir turite galimybę gauti visą dominančią informaciją bei paskolos gavėjo kreditinę informaciją. Antra, paskola suteikiama už ne daugiau kaip 60 proc. nekilnojamojo turto vertės, o turtas įkeičiamas tiesiai jums. Trečia, nustatant nekilnojamojo turto vertę dalyvauja NT ekspertai praktikai, kurie yra objektyvesni, jei NT turto vertintojai teikiantys palankias klientams ar bankams ataskaitas.

Taigi, iškilus klausimui kur investuoti, galima išbandyti šį investavimo būdą. Patyrę specialistai užtikrina klientų norinčių pasiskolinti paiešką bei atlieka paskolų administravimo darbus. Tereikia tik apsispręsti ir įdarbinti savo pinigus ir džiaugtis garantuoja grąža bei finansiškai užtikrinta ateitimi.

Daugiau: faktoringas