Laisvalaikis,  Šventės

Kaip sugadinti sau nuotaiką per Naujametinį karnavalą?

karnavaliniai kostiumaiNaujieji metai neateina nepastebėti. Triukšmingi, apgalvoti vakarėliai, fejerverkai, šokiai pokiai iki paryčių ir dar daugiau įvairiausių smagybių telpančių į žodį „linksmybės“. Kad šventė nebūtų tiesiog eilinis balius, pastaruoju metu daug dėmesio skiriama temai. Šventės tema suvienija visus dalyvius, sukuria tam tikrą atmosferą bei leidžia lengviau „žaisti“ su scenarijumi. Teminei šventei reikalingi karnavaliniai kostiumai, tačiau jie dažniausiai įvardijami kaip priemonė susigadinti nuotaiką gan ilgam.

Ar prisimenate tą karnavalinį kostiumą kurį dėvėjote trečioje klasėje? Tą, kurį mama paskubomis pasiuvo iš padėvėtos paklodės bei kaukę iš kažkokios kartoninės įrankių dėžės likučių? Ir viskas buvo nuspalvinta flomasteriais? Taip, tą patį karnavalinį kostiumą, kuris atrodė klaikiai ir paliko traumą visam likusiam gyvenimui. Tokią traumą turi kone kas antras žmogus ir prireikia laiko ją perlipti. Visų pirma tenka išlipti iš savo mamos mąstysenos, jog karnavalinis kostiumas gali būti padarytas paskutinę naktį iš to ką randame namuose. Antra, karnavaliniai drabužiai nėra kažkas siaubingo, jie kaip tik kuria teigiamą nuotaiką. Deja, tai itin sunkios užduotys, todėl neretai tenka matyti į šventę tarsi į kankinimų tvirtovę einančius šventės dalyvius pasipuošusiais savo rankų darbo klaikiais karnavaliniais kostiumais.

Gerai, nevarykime Dievo į medį, yra kruopščių, nagingų žmonių gebančių pasisiūti nuostabius ir iš pavydo išsižioti priverčiančius kostiumus. O ką daryti tiems, kurie to nesugeba? Apsivynioti paklode ir susigadinti sau nuotaiką visiems ateinantiems metams (juk sako kaip sutiksi metus, tokie jie ir bus). Tikrai ne! Turite kelias išeitis priklausomai nuo šventės tematikos. Galbūt pagrindinius drabužius jau turite spintoje (suknelė, kelnės, palaidinės) ir „pritempti“ tai iki šventės temos jums tereikia aksesuarų ir papuošalų? Jei spintos turinys nepraverčia, tuomet kreipkitės į siuvėją. Profesionaliai pasiūtas, prie kūno formų priderintas karnavalinis kostiumas bus toks kokio reikia, kokio norite ir dar idealiai jums tiks. Žinoma, kasmet siūtis individualų kostiumą gali atrodyti kaip didelė prabanga. Tuomet dar viena išeitis – karnavalinių kostiumų nuoma. Visuose didžiuosiuose miestuose esantys nuomos punktai nustebins pasiūla ir drabužių kokybe. Išsirinkti tikrai bus iš ko ir nuotaika nebus sugadinta!