Namams

Kaip susikurti jaukią aplinką vonios kambaryje?

Kai imatės įrenginėti vonios kambarį, neskubėkite. Gerai apsvarstykite, kokias medžiagas pasirinkti, kokias plyteles naudoti, kokius baldus pirkti, kad viskas krūvoje kuo geriau žiūrėtųsi ir būtų patogu naudoti. Nemažą įtaką vonios kambariui gali daryti ir klozeto dangčiai. Nuo jų išvaizdumo ir stilingumo daug kas priklauso.

Kokios spalvos santechniniai įrengimai vonios kambaryje geriausiai žiūrisi?

Labai daug reikšmės vonios kambario estetikai suteikia santechnikos įrenginių spalvų įvairovė. Įprastinės blizgaus chromo spalvą santechnikoje dabar keičia balta, matinė, juoda, aukso ar bronzos metalų spalva. Įvairiaspalvė santechnika paryškina vonios kambario išvaizdos ypatingumą. Tačiau reikia prisiminti, jog šių spalvų santechniniai įrenginiai kainuoja brangiau. Nieko nepadarysi, už grožį reikia gerai sumokėti.

Kokį vaidmenį vonios kambaryje gali atlikti veidrodžiai?

Net ir vienas veidrodis vonios kambaryje gali padėti regimai išplėsti jo erdvę. O jeigu ant sienų kabo keli veidrodžiai, iš jų galima sudėlioti įvairias kombinacijas, kurių atspindžiai sukurs nepakartojamą šios patalpos gylio ir erdvumo iliuziją. Vonioje puikiai tinka tiek stačiakampis, tiek apvalus, tiek ovalinis veidrodis. Veidrodį galima ne tik kabinti ant sienos, bet ir įmontuoti vonios reikmenų spintelėje ar praustuvėje.

Kokie atspalviai geriausiai tinka vonios kambario aplinkoje?

Jei jūsų vonios kambarys nedidelis, o jame vyrauja tamsios spalvos, tada ši patalpa atrodo labai niūriai, o jos erdvė vizualiai susispaudžia. Todėl čia labiausiai tinka šviesių spalvų gama, kuri patalpai suteikia daugiau jaukumo ir tarsi ją praplečia iki tokios būsenos, kurioje žmogus jaučiasi laisviau ir saugiau. Kita vertus šviesioje mažoje vonioje nepakenks ir kelios ryškesnės spalvos, kurias spinduliuos čia naudojami patys reikalingiausieji aksesuarai. Tačiau mažų vonios kambarių tikrai negalima perpildyti nereikalingais baldais ir kitokiu balastu, kad jų aplinka neatrodytų užgriozdinta ir netvarkinga.

Kokių esama įspūdingų unitazų ir jų dangčių?

Naujoviški unitazo dangčiai atlieka daugybę funkcijų. Juose įtaisytos unitazo pašildymo, ventiliavimo, naktinio apšvietimo ir net patogaus nuplovimo vandeniu funkcijos. Naujoviški unitazai garsėja geriausiomis inovatyviomis savybėmis ir užtikrina maksimaliai patogų tualeto panaudojimą bei idealią higieną vonios kambaryje.