Transportas

Šventinių automobilių nuoma įsimintinoms akimirkoms

automobilių nuomaAutomobilių nuomos paslaugos atsirado palyginus neseniai, tačiau labai greitai išpopuliarėjo ir tapo pelninga verslo šaka. Nors automobilį galima nuomotis kasdieniams pasivažinėjimams (šia paslauga paprastai naudojasi turistai, norintys susipažinti su svetimu miestu ir jo architektūra), tačiau dažniausiai šios paslaugos prisimenamos švenčių metu. Išskirtiniai šventiniai automobiliai nuomojami vestuvėms, mergvakariams, bernvakariams, krikštynoms, gimtadieniams, abiturientų vakarėliams ir panašioms šventėms.

Automobiliu nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kitame Lietuvos mieste savo klientus džiugina draugiškomis kainomis ir patogiomis nuomos sąlygomis. Transporto priemonė gali būti nuomojama tiek konkrečiam valandų skaičiui, tiek ilgesniam laikotarpiui ar net keliom dienom. Šventinių automobiliu nuoma gali pasiūlyti pačių įvairiausių modelių. Rinkitės AUDI, MERSEDES ar kitą automobilį ir nustebinkite savo draugus. Ypatingo klientų dėmesio sulaukia erdvūs ir prabangiai atrodantys limuzinai bei senoviniai automobiliai, suteikiantys vakarėliui tam tikrą egzotikos prieskonį. Daugelis automobilių salonų siūlo ir automobilių puošybos paslaugas. Be to, pasirinktos transporto priemonės gali būti išpuoštos itin šmaikščiai, pvz., ant automobilio gali būti pritvirtinti užrašai „Policija“, „Greitoji pagalba“, „Mokyklinis autobusas“ ir pan.

Jei ketinate keliauti po miestą, kurį menkai pažįstate, už papildomą mokestį automobilius nuomojanti įmonė pasiūlys jums įdomius maršrutus, nurodys lankytinas vietas ir pramogų zonas. Šventiniai automobiliai išsiskiria erdviu ir jaukiu interjeru, minkštu, odiniu salonu. Galima įpareigoti draugą ar pasiieškoti profesionalaus vairotuojo, jog pavežiotų pasirinktu maršrutu, automobilyje galėsite mėgautis pasirinkta muzika, gurkšnoti jums dovanotą šampaną ir maloniai leisti laiką su draugais bei artimaisiais. Kai kurie šventiniai automobiliai gali pasiūlyti ir šviesų šou, t. y. klausydami linksmos muzikos, galėsite mėgautis šviesos žaismu automobilio salone.

Visi nuomojami automobiliai yra apdrausti ir atitinka transporto priemonėms keliamus techninius reikalavimus, todėl važiuodami tokiu automobiliu jausitės visiškai saugūs. Nuomotis transporto priemonę galite tiek ilgesniam, tiek trumpesniam laikotarpiui. Žinoma, nuo jūsų pasirinkimo priklausys ir transporto priemonės nuomos kaina. Paprastai, ilgesniam nuomos laikotarpiui taikomos papildomos nuolaidos. Nuomodami automobilį, gerai pagalvokite, kur juo važinėsitės. Jei norite linksmintis, keliaudami per žole apaugusius kalniukus, rinkitės visureigį, jei važinėsite miesto gatvėmis, visus jūsų lūkesčius atitiks limuzinas.